Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У студії Вайнштейна заявили про банкрутство після секс-скандалу у Голлівуді

Компанію не змогли врятувати через звинувачення у домаганнях на її засновника.

Правління студії Weinstein Co., засновниками якої були горезвісний Гарві Вайнштейн та його брат, заявило, що у них немає вибору, крім того як подати заяву про банкрутство після невдалих переговорів з групою інвесторів з приводу продажу компанії.

Рада директорів намагалася зберегти компанію та робочі місця через продаж, але наразі переговори закінчились без підписаної згоди, повідомляє DeadLine.

"Хоча ми визнаємо, що це вкрай невдалий результат для наших співробітників та наших кредиторів, але у ради немає іншого вибору, крім як реалізувати свій єдиний реальний варіант, щоб максимізувати цінність компанії - це розпочати процес банкрутства", - йдеться у повідомленні компанії.

Прийти до такого результату керівництво студіїї змусив скандал, спричинений сексуальними домаганнями Гарві Вайнштейна до відомих акторок Голлівуду та працівників компанії.

Спочатку рада директорів Weinstein Co. відсторонила Гарві від справ, а потім взагалі звільнила.

Згодом з’явилась інформація, що генпрокурор Нью-Йорка подав позов проти Гарві Вайнштейна, його брата Боба Вайнштейна, а також Weinstein Co., звинувативши їх у тому, що компанія не змогла захистити співробітників від домагань продюсера. Також прокурор наполягав, щоб будь яка угода продажу компанії гарантувала компенсації усім постраждалим.

Як повідомляється у виданні, потенційні інвестори на чолі з Марією Контрерас-Світ заявили, що були готові збільшити фонд, з якого планували виплачувати компенсації від дій Вайнштейна. Однак угода продажу зірвалася через численні внутрішні конфлікти.

Нагадаємо, що серед жінок, які звинуватили Вайнштейна у насильстві були такі імениті акторки, як Сальма Гайєк, Роуз Макгавен, Ума Турман та інші.

Залиште свій коментар

Вибір редакції