Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У випуску шоу "Вечірній Квартал" покажуть життя політиків за жорстких антикорупційних законів

Гостями концерту стануть популярні гурти.

На телеканалі "1+1" триває гумористичний марафон, в рамках якого покажуть рекордну кількість нових випусків шоу "Вечірній Квартал". Сьогодні о 21.15 телеглядачі побачать новий концерт, в якому актори студії "Квартал 95" будуть жартувати не тільки над українськими політиками, а й над світовими лідерами та кіберполіцією.

"Вечірній квартал"_3
прес-служба каналу "1+1"

В одному з номерів "кварталівці" покажуть, як виглядав би уряд країни, якби ввели жорсткі закони, що передбачають відсікання кінцівок за хабарі. Так, Віталій Кличко, якого традиційно грає Євген Кошовий, залишиться без голови, а героїня Олени Кравець Юлія Тимошенко частково перетвориться на робота.

"Вечірній квартал"_4
прес-служба каналу "1+1"

"З таким законом України швидко стане Європою. Хоча, якщо звертати увагу не на рівень життя, а на номери машин, то вона вже є Європою", - сказав Петро Олексійович Порошенко у виконанні Юрія Крапова.

"Вечірній квартал"_6
прес-служба каналу "1+1"

Крім того, у новому випуску актори студії "Квартал 95" покажуть, як живе родина, до якої приїхали родичі і затрималися на півроку. У квартирі молодих навіть довелося ввести електронну чергу до ванної кімнати.

"Хто всі ці люди? - Дівер, невістка, зовиця. - Я не питаю, чим вони хворіють, я хочу знати, хто вони!", - перешіптується нещасне подружжя, яке грає Володимир Зеленський та Олена Кравець.

"Вечірній квартал"_1
прес-служба каналу "1+1"

У популярній рубриці "Новини" "кварталівці" покажуть, що буде зі світом, якщо Північна Корея встановить світове панування.

"Вечірній квартал"_2
прес-служба каналу "1+1"

"Радісна новина. На честь дня народження Великого вождя оголошується нове державне свято. Тепер 1 січня з 22.00 до 22.15 - тривалі вихідні", - повідомила ведуча рубрики Олена Кра Ве Цун.

"Найлегше до нового світового порядку на планеті адаптувалася Ангела Меркель, тому що її повсякденний одяг повністю збігається з парадним мундиром армії Північної Кореї. А в північнокорейській провінції Росія навіть не помітили зміни політичного режиму. Більш того, там навіть трохи послабла цензура", - додав її напарник Євген Ко Ше Ін.

Гостями "Вечірнього Кварталу" у новому випуску стали гурти "Звери", "Mozgi" і "Друга ріка".

Новий випуск шоу "Вечірній Квартал" дивіться сьогодні о 21.15 на "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції