Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Малюнок створили в рамках проекту "Сучасне місто".

Українська співачка Тоня Матвієнко, яка привітала знамениту маму із днем народження, надихнула художників на створення муралу.

Так величезне зображення із профілем артистки з'явилося у Запоріжжі, на проспекті Соборному. Мурал на будинку малюють у рамках проекту "Сучасне місто".

"Ми вирішили зробити місто хоч трохи яскравішим, - розповідає один із організаторів проекту у Запоріжжі. - Малюнок для нанесення обирали голосуванням у соціальних мережах, в якому брали участь жителі Запоріжжя. Запропонували на вибір 7 ескізів Миколи Гончарова. Переможцем голосування став малюнок "Дівчина з пташкою".

"Дівчина з пташкою" – це профіль української співачки Тоні Матвієнко, який був обкладинкою її першого альбому.

"Для мене - Микола Гончаров просто геній, - каже Тоня. - Його роботи вражають і захоплюють! Він робив дизайн обкладинки мого альбому "Сміються Плачуть Солов'ї", тому я дуже радію, що саме цей малюнок прикрасить будівлю в центрі Запоріжжя".

Нанесенням зображення займається Олександр Шкаліков, який є альпіністом та художником одночасно. Почали малювати мурал 10 жовтня, але через погодні умови не змогли закінчити швидко. Наступного тижня організатори планують завершити роботу над малюнком.

Залиште свій коментар

Вибір редакції