Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ЗМІ потрапила передсмертна записка екс-дівчини Джима Керрі: Я намагалася віддати тобі найкращу частину себе

Катріона Вайт вкоротила собі віку восени минулого року.

До рук журналістів потрапила передсмертна записка колишньої дівчини голлівудського актора Джима Керрі, 28-річної Катріони Вайт, яка вчинила самогубство через декілька днів після розриву із ним.

Записку правоохоронці знайшли ще тоді, однак її вміст не розголошували.

Як стало відомо із записки, дівчина була дуже засмучена розривом із Керрі. Вайт написала, що нічого не знає про поховання, однак впевнена, що Керрі "все зробить правильно", пише TMZ

Повний текст записки:

"Я провела три дні на самоті, не вірячи тому, що тебе немає поруч. Я можу продовжити свій шлях і далі, з розбитим серцем, спробувати склеїти його уламки, але цього разу мені не вистачає сили волі. Мені шкода, що тобі здавалося, що я не підтримаю тебе. Я намагалася віддати тобі найкращу частину себе.

Я нічого не знаю про поховання та подібні речі. Ти - моя сім'я, я впевнена, що ти зробиш все правильно. Будь ласка, пробач мене. Я просто не для цього світу".

Нагадаємо, про самогубство колишньої дівчини Джима Керрі, 28-річної Катріони Вайт стало відомо наприкінці вересня 2015 року. Обраниця зірки "Брюса Всемогутнього" залишила передсмертну записку, у якій зазначила про кінець їхнього із Керрі роману.

Зазначимо, пара зустрічалася ще з 2012-го року, однак на декілька років вже припиняла стосунки. 53-річний Джим та 28-річна Катріона вдруге зійшлися у травні минулого року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції