Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасниці проекту "Модель XL" змагатимуться за місце в кліпі популярного виконавця

Першим випробуванням для дівчат стане відвідування салону краси разом із суддями проекту.

Сьогодні о 21:45 на "1+1" у новому випуску революційного проекту "Модель XL" глядачі побачать, як учасниці проходитимуть нові випробування, щоб подолати власні комплекси та зруйнувати стереотипи у світі моди та краси.

На пишних красунь чекає декілька перевтілень, втілити які допомагатимуть судді проекту: актор Богдан Юсипчук, модель plus-size Тетяна Мацкевич та дизайнер Андре Тан, а також запрошені експерти. А наприкінці випуску моделі plus-size змагатимуться за головний приз тижня – знімання у кліпі популярного білоруського виконавця Поліграфа Шарікова, раніше відомого як Серьога.

Модель XL_1
Поліграф Шарікоff

Те, які таланти продемонструють конкурсантки під час боротьби за перемогу, здивує співака і він довго не зможе визначити, хто із дівчат найкращий.

Першим випробуванням для дівчат стане відвідування салону краси разом із суддями проекту Тетяною Мацкевич та Андре Таном. Учасницям доведеться кардинально змінити свій імідж. Над образами конкурсанток працюватимуть найкращі стилісти Києва, але дехто із дівчат буде до останнього боротися за власне бачення свого іміджу. Після перевтілення та кропіткої роботи найкращих фахівців з краси деякі дівчата навіть не впізнають себе у дзеркалі.

Модель XL_9

Також Богдан Юсипчук покаже дівчатами фізичні вправи, завдяки яким навіть в домашніх умовах можна підтримувати своє тіло у формі. Суддя наголосив, що пишним дівчатам потрібно ще ретельніше стежити за своєю фігурою, ніж звичайним моделям.

Модель XL_5
Богдан Юсипчук

Для наступного випробування Андре Тан заручиться підтримкою головного редактора глянцевого журналу Elle Соні Забуги, яка оцінюватиме образи дівчат підібрані їхніми конкурентками в модному магазині одягу. Саме на цьому випробуванні одна із конкурсанток отримає імунітет цього тижня, який врятує її від зони ризику і дозволить надалі змагатися за головний приз проекту – фотосесію в Парижі та обкладинку глянцевого журналу Elle.

Усі ці випробування готували дівчат до головного конкурсу тижня – кастингу до кліпу Поліграфа Шарікова. Для того, щоб отримати перемогу, дівчата зійдуться в танцювальному батлі, і лише одна з них стане переможницею та виконає роль у кліпі на пісню "Одинокая девушка хочет сальса". Під час запеклої боротьби за місце поруч із зіркою дівчата мобілізують всі свої таланти та вміння: одна із дівчат напише вірш, а  інша станцює тверк.

Хто із учасниць проекту "Модель XL" отримає омріяне місце для того, щоб розпочати кар’єру в шоу-бізнесі, а хто залишить проект цього тижня, глядачі дізнаються вже сьогодні о 21:45 на телеканалі "1+1".  

Залиште свій коментар

Вибір редакції