Учасниці "Євробачення" від Вірменії можуть заборонити в'їзд до України – ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
6852
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Учасниці "Євробачення" від Вірменії можуть заборонити в'їзд до України – ЗМІ

Фото: mywaystory.com

Наразі СБУ перевіряє, чи перетинала Арцвік Арутюнян незаконно територію нашої країни.

Участь ще однієї учасниці "Євробачення-2017" опинилася під питанням.

Так, наразі СБУ перевіряє вірменську конкурсантку Арцвік Арутюнян щодо того, чи відвідувала вона окупований Крим із концертами.

Раніше радник глави МВС Антон Геращенко запропонував перевірити всіх учасників, чи відвідували вони півострів. За повідомленням агентства "Новини-Вірменія", Суспільне телебачення Вірменії (СТА) не отримувало жодного офіційного запиту стосовно цієї ситуації

"Вірменія більше 10 років бере участь в "Євробаченні". Наразі ведеться підготовка до конкурсу цього року. Що стосується цього питання, СТА не отримувала ніякого офіційного запиту по цій темі", - йдеться в повідомленні.

А от видання Aysor.am, посилаючись на власні джерела, запевнило, що Арцвік Арутюнян у Криму не була, проте й виправдовуватися не збирається

"Насправді, Арцвік не була в Криму, але і не вважає за потрібне виправдовуватися у цій штучно створеній провокації", - сказало джерело.

Зауважимо, що батьки Арцвік Арутюнян переїхали до Росії, коли дівчині було п'ять років. Співачка навчалася в МДУ (Московський державний університет).

Тим часом СБУ обіцяє найближчим часом вирішити долю учасниці "Євробачення" від РФ Юлії Самойлової. Однак глава Служби безпеки Василь Грицак повідомив, що вже готовий документ про заборону в'їзду російській конкурсантці до України.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6852
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація