Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Виконавиця з'явилася на обкладинці "XXL".

Солістка neo r'n'b групи TamerlanAlena Олена Омаргалієва потішила чоловічу частину своїх фанів сміливою фотосесією.

Артистка вперше зважилася оголитися для чоловічого глянцю. Так, Олена прикрасила обкладинку видання "ХХL". "Олена Тамерлана" – під таким зухвалим заголовком глянець опублікував відверті світлини прекрасної половини дуету TamerlanAlena.

Знімання відбувалися на березі моря в Туреччині, де Олена зафільмована на залитому сонцем пляжі в купальниках і без.

У великому інтерв'ю на запитання: "Де межа сексуальності та вульгарності у зовнішньому вигляді?" Олена відповіла:

"У кожної артистки є свій образ і вона сама визначає межі. Особисто мені не подобається, коли дівчина надмірно підкреслює свою сексуальність. Іноді це затьмарює інші позитивні якості артистки і за нею закріплюється імідж, від якого важко позбутися".

Не обійшлося і без коментарів чоловіка та колеги Олени Тамерлана. На запитання, якими були його емоції, коли він дізнався, що Олена прикрасить обкладинку відвертого журналу, він відповів:

"Для мене це стало несподівано приємною новиною! Я був дуже радий, і одразу ж сказав, що не тільки обкладинка, але і вся фотосесія буде крутою і вогняною. Побачивши результат, я був і залишаюся в шаленому захваті!"

Нагадаємо, нещодавно TamerlanAlena представили кліп за мотивами культового фільму "Шоу Трумана". Дует зняв відео на трек "Давай поговорим".

Залиште свій коментар

Вибір редакції