Учасниця "Голос.Діти-2" розповіла про свою участь у дитячому "Євробаченні-2015"

Дата публікації
Перегляди
851
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Учасниця "Голос.Діти-2" розповіла про свою участь у дитячому "Євробаченні-2015"

Тринчер поїде на дитяче "Євробачення"

Анна Тринчер представлятиме Україну на міжнародному дитячому конкурсі.

14-річна Анна Тринчер, учасниця другого сезону проекту "Голос.Діти" на "1+1", представлятиме Україну на міжнародному Дитячому конкурсі пісні "Євробачення-2015".

В ефірі "Сніданку з 1+1" дівчинка розповіла, що 21 листопада виступить у столиці Болгарії місті Софія з піснею "Почни з себе", яку виконає англійською та російською мовами.

"Головний меседж цієї пісні я виконаю англійською мовою, щоб всі гості "Євробачення" змогли його зрозуміти", - розповідає Аня.

Підопічна Наталії Могилевської у проекті "Голос.Діти" також розповіла, що представляючи Україну на престижному міжнародному конкурсі, відчуває велику відповідальність за всю країну і переживає.

У другому сезоні "Голос.Діти" Анна Тринчер запам'яталася глядачам проникливим виконанням пісні групи The Beatles "Let it be". На "сліпих прослуховуваннях" за право взяти дівчинку в свою команду боролися одразу два тренери - Тіна Кароль і Наталя Могилевська, але Аня обрала останню.

Крім того, глядачам запам'яталася зворушлива романтична історія, яка сталася на проекті між Анею та іншим підопічним Наталії Могилевської Михайлом Царем. У прямому ефірі на очах у всієї країни Міша зізнався Ані у своїх почуттях і подарував їй сережки.

Тепер ми побачимо Анну Тринчер 21 листопада на сцені міжнародного Дитячого конкурсу пісні "Євробачення-2015" в столиці Болгарії місті Софія, де вона разом з представниками ще 17 країн змагатиметься за перемогу.

Учасниця «Голосу. Діти» представлятиме Україну на «Євробаченні»

Учасниця «Голосу. Діти» представлятиме Україну на «Євробаченні»
Наступна публікація