Учасниця "Голосу.Діти-3" Єлизавета Волощенко стала переможницею "Чорноморських ігор-2017"

Юна вокалістка отримала гран-прі фестивалю.

Учасниця "Голосу.Діти-3" Єлизавета Волощенко стала переможницею "Чорноморських ігор-2017"

Днями у місті Скадовськ Херсонської області пройшов 15-й ювілейний Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль "Чорноморські ігри-2017". 

Гран-прі конкурсу завоювала 11-річна учасниця "Голосу. Діти-3" Єлизавета Волощенко. Юна вокаліста перемогла з піснею Whitney Houston "I have nothing", з якою виступила на "сліпих прослуховуваннях" проекту "Голос.Діти-3", та у якості призу отримала професійний мікрофон і ноутбук.

Голос.Діти "Чорноморські ігри"_5
прес-служба каналу "1+1"

Педагог дівчинки розповіла, що напередодні виступу Ліза від хвилювання втратила голос, але за допомогою лікарів та підтримки рідних змогла опанувати себе.

На "сліпих прослуховуваннях" Єлизавета потрапила до команди Тіни Кароль. Мама дівчинки пішла з сім'ї і не спілкується з донькою, а своєю участю у проекті Єлизавета хотіла показати мамі, що може подолати усі труднощі та досягати успіхів без її допомоги.

Голос.Діти "Чорноморські ігри"_4
прес-служба каналу "1+1"
Єлизавета Волощенко

Інший учасник "Голосу. Діти-3" Арсен Шавлюк став переможцем у номінації "Хлопці. Старша група", а маленька співачка "Голосу. Діти-2" Аліє Бекірова отримала перемогу серед "Вокалістів 14-16 років".

Голос.Діти "Чорноморські ігри"_2
прес-служба каналу "1+1"
Арсен Шавлюк

Нагадаємо, новими тренерами четвертого сезону "Голос.Діти" на телеканалі "1+1" стали Наталя Могилевська, MONATIK і солісти групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив. "Голос. Діти"- це єдине вокальне дитяче шоу України, яке виходить на телеканалі "1+1" з 2012 року. Проект - адаптація голландського формату компанії Talpa "The Voice Kids". Учасниками є діти у віці від 7 до 14 років.

Голос.Діти "Чорноморські ігри"_1
прес-служба каналу "1+1"
Аліє Бекірова

Четвертий сезон проекту "Голос.Діти" телеглядачі "1+1" побачать вже в новому телесезоні.

Залиште свій коментар