Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасниця "Голосу країни" Олена Луценко про свого коханого: У нас були стосунки на відстані

Під час прямих ефірів дівчина планує заспівати українську пісню.

20-річна дівчина з народним голосом та учасниця "Голосу країни-8" Олена Луценко з Білої Церкви народилася у співочій сім'ї, в якій досі збереглася давня українська традиція виконувати народні пісні з родичами за обіднім столом.

Сайт ТСН.ua поспілкувався з Оленою, яка розповіла, чим дивуватиме у прямому ефірі проекту та поділилася секретом міцних стосунків з коханим.

- Чим будете дивувати глядачів під час першого прямого ефіру?

- Ви знаєте, після "сліпих прослуховувань" у соціальних мережах мене часто запитували, коли я знову виконаю українську пісню. У мене вже є ідея, яку пісню можна заспівати у першому прямому ефірі. Я дуже рада, адже пісні рідною мовою – це мелодія моєї душі.

- Ви пам’ятаєте свій перший виступ?

- Так, це було у садочку, мені було років п’ять. Я дуже хотіла співати і постійно у вчительки запитувала: "Коли ви мене можете взяти вже до себе, щоб навчити співати?", а вона відповідала: "У червні". Після цього у мене виникло нове запитання: "А коли вже червень?". Вже у 6 років я вперше поїхала на місцевий конкурс і виборола 1-ше місце. Пам’ятаю, вчителька мені сказала: "Ти молодець, але не задирай носа".

Олена Луценко "Голос країни"_1
прес-служба каналу "1+1"

- В інтерв’ю ви розповідали про тяжкі часи, коли батьки віддавали останні гроші на заняття вокалом. Це дійсно так? 

- Брат навчався у вищому навчальному закладі, а я – у школі. Була скрута у сім’ї, дійсно не вистачало навіть на хліб. Мама їздила важко працювати до Києва, робила ремонти, щоб зекономити, – спала на мішках. Зараз їй 45 років, а вона вже заробила собі грижі, погано ходить. Тато декілька років носив одні кросівки. Ми зараз жартуємо, що це були кросівки "не холодно, не спекотно", адже влітку він казав, що йому в них не спекотно, а взимку – не холодно. Батьки все робили для того, щоб ми з братом досягли успіху. Саме тому перемога у "Голосі країни" для мене така важлива.

- Які настанови дає вам ваш тренер Сергій Бабкін?

- Він вчить, що головне – бути справжнім на сцені. Коли ти співаєш душею, відчуваєш та розповідаєш свою історію, глядач тобі вірить, а не просто слухає голі ноти. Я не схибила із вибором тренера. Мені серце підказало, і воно не прогадало.

- Сергій Бабкін знайомий з вашою родиною?

- З мамою і татом. Ще на "сліпих прослуховуваннях" ми всі познайомилися.

- Тоді ви сміливо можете запрошувати тренера на свої сімейні застілля.

- Ми тільки за. Я думаю, коли він буде у Білій Церкві на квартирнику, я обов’язково його запрошу. Зберемо 4 наших покоління і рід Бабкіних за одним столом. Чекайте на відео.

- Олено, а у вас є друга половинка?

- Так, звати мого коханого Саша. Ми зустрічаємося п’ять років з 15. Познайомилися випадково – в одному із кафе зі спільними знайомими, і так зав’язалася наша історія кохання з першого погляду.

Олена Луценко "Голос країни"_4
прес-служба каналу "1+1"

- Поділіться романтичною історією ваших стосунків.

- Деякий час у нас були стосунки на відстані – я вчилась за 500 кілометрів від дому у Дніпрі. Було складно, але ми витримали це випробування, Саша мене дочекався. Найголовніше – довіряти одне одному. Якщо йдеться про справжнє кохання, все інше відходить на другий план. У цей період я написала багато пісень, адже дуже сумувала за коханим. Мені пишуться пісні тільки тоді, або коли добре, або навпаки, коли дуже погано.

Дивіться перший прямий ефір "Голосу країни-8" цієї неділі, 15 квітня, о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції