Учасниця Spice Girls Мел Бі вимагає збільшення аліментів на дочку у ексчоловіка-тирана

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка пожалілася на нестачу доходу.

Учасниця Spice Girls Мел Бі, у якої був довготривалий процес розлчення з чоловіком-тираном Стівеном Белафонте, наразі розпочала боротьбу з ним за збільшення аліментів на дочку.

Як повідомляє видання DailyMail, оскільки Scary Spice зараз не зайнята в жодному проєкті, то вона переживає складний період.

Вона оголосила, що її дохід зменшився в багато разів і тепер не покриває щомісячні витрати в розмірі 120 тисяч доларів, тому  зажадала від Белафонте підвищення суми аліментів.

Мел Бі подала заяву до Верховного суду Каліфорнії в Лос-Анджелесі, у якій зазначила, що останній заробіток вона отримала під час роботи суддею в шоу Got Talent, але контракт завершився ще восени. 

Виконавиця підкреслила, що у неї майже рік не було стабільної зарплати. При цьому відомо, що після возз'єднання Spice Girls Мел Бі гастролювала з групою. Але вона відмовилася назвати суму свого гонорару.

Нагадаємо, Мел Бі часто опиняється в центрі скандалів. Її одкровення про секс з колегою по Spice Girls Джеррі Голлівелл викликали великий резонанс у Мережі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції