Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Танцівниця чуттєво привітала коханого з днем народження.

Учасниця "Танців з зірками" Ілона Гвоздьова, яка зізналася, чи ревнує її чоловік до партнерів за проєктом, поділилася святом у її родині.

Сьогодні, 22 жовтня, обранець Ілони Іван Хомячук святкує день народження. Про це Гвоздьова повідомила на сторінці в Instagram. Хореографиня адресувала чоловіку зворушливий пост, який супроводила їхніми сімейними світлинами.

"Це той чоловік, який завжди перебуває за кадром мого творчого життя, завжди чекає мене на мене вдома з вечерею за столом. Той чоловік, який кожен раз пригнічує своє его, свої почуття заради моїх танців на сцені, зчепивши зуби, з усмішкою чекає після кожного ефіру! Той чоловік, який подарував мені чудову доньку, в рисах якої я впізнаю кожну його клітинку! Той чоловік, який заради мене в вогонь і крижану воду! Той, який 10 років тому пов'язав своє життя зі мною і ніколи не зраджував нашу сім'ю, завжди дотримувався сімейних цінностей і своїх внутрішніх переконань! Дякую тобі за все, за кохання, терпіння, старання, розуміння, турботу і віру в нас і нашу сім'ю! Дякую, що кохаєш цю Вогняну Левицю, яка живе на сцені!" – написала Ілона.

Нагадаємо, раніше Ілона Гвоздьова прокоментувала припинення своєї танцювальної кар’єри.

Залиште свій коментар

Вибір редакції