Учасник "Голосу країни" отримав ексклюзивну пропозицію від Святослава Вакарчука

Тренер запропонував Стасу Корольову взяти участь у написанні нового альбому групи "Океан Ельзи".

Минулої неділі відбувся другий раунд "вокальних боїв" на проекті "Голос країни".

Справжньою музичною революцією на сцені проекту став виступ дуету з команди Івана Дорна.

Музикант в четвертому поколінні Влад Каращук та "названий брат" Дорна Стас Корольов настільки успішно виконали пісню Naughty Boy feat. Sam Smith "La La La" в своєму авторському прочитанні і оригінальному аранжуванні, що змусили танцювати та захоплено аплодувати всю залу.

"У цій країні музика завжди трохи випереджає зміни у суспільстві. На цій сцені вони вже відбулися. Я сподіваюся, що це перші ластівки й інших змін в нашій країні", - сказав Святослав Вакарчук, відзначаючи високий рівень майстерності вокалістів, їхні свіжі музичні погляди, які відповідають подиху часу.

Виступ Стаса і Влада став справжнім одкровенням для інших тренерів, які відзначили музичність, ритмічність і нестандартний підхід до виконання відомого хіта. Прослухавши композицію, Святослав Вакарчук зізнався, що отримав масу задоволення від виступу цього дуету і навіть шкодує, що не повернувся до Стаса Корольова на "сліпих прослуховуваннях".

Стас Корольов та Влад Каращук Голос країни

Іван Дорн глибоко перейнявся тим, наскільки добре вокалісти відчули один одного на сцені, і після виступу він взяв з них обіцянку продовжувати працювати разом і створювати авторські композиції в такому складі в майбутньому.

Потужний виступ Стаса і Влада настільки зворушив їхнього тренера Івана Дорна, що він вперше за весь час участі в "Голосі країни-6" не зміг стримати сліз радості за своїх підопічних. Владу Каращуку він надав право продовжити участь у проекті, а Стасу Корольову подарував свій міні-синтезатор Korg, з яким не розлучався ані на хвилину навіть під час знімань. Саме на цьому семплері Іван писав музику для свого нового альбому.

Святослав Вакарчук, також зазначивши талант і майстерність Стаса, зробив йому ексклюзивну пропозицію, про яку той міг тільки мріяти. Тренер запропонував йому взяти участь у написанні нового альбому групи "Океан Ельзи".

Нові оригінальні дуети талановитих вокалістів "Голосу країни" дивіться у фінальному раунді "боїв" цієї неділі, 24 квітня о 21.00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: