Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасник "Голосу країни" змусив Кароль і Вакарчука танцювати повільний танець

Український "Кріс Айзек" повернув до себе одразу чотири тренерські крісла.

Учасник "Голосу країни" з Полтавщини Андрій Пантюх на сліпому прослуховуванні чуттєвим співом змусив до себе повернутись усіх чотирьох тренерів.

Андрій виконав пісню Wicked Game  Кріса Айзека так, що Святослав Вакарчук і Тіна Кароль не втримались у своїх кріслах і почали танцювати.

Й хоча конкурсант розвернув до себе усі тренерські крісла, проте вибір зробив для себе очевидний – Андрій давній прихильник творчості Святослава Вакарчука і не пропускає жодного його концерту.

"Я мріяв просто автограф Святослава Вакарчука, а коли він розвернувся до мене, встав і ще й почали танцювати під моє виконання разом з самою Тіною Кароль -  богинею нашого українського музичного олімпу! Я навіть у самих сміливих мріях не міг би такого припустити! Для мене це така велика честь і подія у житті! Я щасливий що набрався сміливості і прийшов на кастинг "Голосу країни". Моє життя вже ніколи не буде таким як раніше!" - захопливо зізнався Андрій.

Андрій Пантюх голос
mvs.gov.ua
Пантюх змусив танцювати Кароль і Вакарчука

Нагадаємо, Тетяна Буланова привітала Інну Єгорову в проекті "Голос країни" і передала вітання Вакарчуку. Подруга російської зірки співала на вокальному шоу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції