Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасник тріо Nude Voices Денис Повалій пояснив свій демарш у "Голосі країни"

Виконавець прокоментував скандал зі своїм виходом з проекту.

Учасник тріо Nude Voices із команди Тіни Кароль Денис Повалій пояснив, чому вирішив покинути "Голос країни-8", йдеться у "Світському житті".

Відомо, що минулої неділі у першому прямому ефірі "Голосу країни-8" тріо Nude Voices із команди Тіни Кароль виступали не в повному складі. Проект за власним бажанням покинув Денис Повалій. Виконавець не захотів працювати з зірковим тренером та був незадоволений її настановами.

"Мені здалося,що було забагато уваги саме на моєму прізвищі, тому мені здалося так, що якщо Катя та Артем виступлять разом круто, то це підкреслить, що головне в цьому музика, а не ми. Якби ми втрьох пройшли далі, то було все б більше і більше слів, що це Повалій тягне і т.д.", - пояснив свій вчинок Денис.

Але цікаво, що багато хто з глядачів, навпаки дивувався, що Денис Повалій йде далі по проекту з таким прізвищем.

"Я хотів максимально показати, що ми окремо. Я би наприклад робив би дует з Артемом, без Каті, або я би робив дует з Катею, без Артема і ми би справді б робили круту музику у будь якому разі", - прокоментував виконавець.

ВідеоДенис Повалій про поради від мами на шоу "Голос країни": "Краще мовчи"

Доки вся країна обговорює поведінку Дениса Повалія на «Голосі країни», учасники шоу продовжують спілкуватися. За словами Дениса, він прагнув показати, що його прізвище ніяк не впливає на участь у шоу.

Денис Повалій про поради від мами на шоу "Голос країни": "Краще мовчи"

Також син співачки Таїсії Повалій зауважив, що мамі музика, яку вони роблять сподобалась.

Варто також зауважити, що учасниця тріо Катя Грачова раніше вже брала участь у першому сезоні "Голосу країни", була у команді Олександра Пономарьова і навіть дійшла  до прямих ефірів.

Нагадаємо, днями Дмитро Комаров та Олена Шоптенко розповіли за кого вболівають у "Голосі країни-8".

Залиште свій коментар

Вибір редакції