Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Підопічні та артист з'являться на одній сцені.

У рамках концертного туру Randorn tour-2016 на одній сцені разом із тренером "Голосу країни-6" Іваном Дорном виступлять його підопічні Костянтин Дмитрієв і Стас Корольов.

Так, вже завтра, 11 травня, відбудеться концерт у Вінниці, де запрошеним гостем стане Стас Корольов, який на "Голосі країни-6" здивував не тільки незвичайною інтерпретацією Radiohead - Reckoner, а й віртуозним володінням кількома музичними інструментами одночасно. Крім концерту у Вінниці, Стас стане спеціальним гостем концерту Івана Дорна у Харкові, який відбудеться 18 травня. Зокрема, він виконає композицію, з якою виступав на "сліпих прослуховуваннях", а також авторські треки "Ми", "Космонавти".

Цікаво, що музикант вже встиг випробувати міні-синтезатор, який йому подарував Іван під час "вокальних боїв", і задіяв його під час написання нових композицій.

"Іван Дорн підтримує свою команду. Ми завжди перебуваємо з ним на зв'язку, іноді зустрічаємося в інших містах, якщо у нас перетинаються маршрути, - розповідає Стас Корольов. - Я у передчутті концерту. Мені дуже подобається виступати перед численною аудиторією - на таких заходах зовсім інша енергетика. Хвилі, які піднімаються на таких концертах, немов цунамі, це незабутні відчуття".

А 13-го травня відкривати столичний концерт Івана Дорна буде один з фіналістів "Голосу країни-6" Костянтин Дмитрієв, відео виступів якого набирають мільйони переглядів у Мережі.

Уже у неділю, 15-го травня, о 21:00 на "Голосі країни-6" на телеканалі "1+1" розпочнуться прямі ефіри, де долю учасників вже будуть вирішувати глядачі шляхом SMS-голосування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції