Учасники "Голосу країни-7" своїм виступом спричинили справжній ажіотаж у центрі столиці

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Фіналісти проекту виконали сольні пісні з етапів "сліпих прослуховувань", "батлів" та "нокаутів".

Напередодні першого прямого ефіру "Голосу країни-7", який відбудеться вже завтра о 21:00 на телеканалі "1+1", найяскравіші фіналісти сьомого сезону Роман Дуда, Віра Кекелія, Анна Кукса, Роман Руссу, Наіле Ібраімова та Галина Шкода влаштували грандіозний концерт у центрі столиці.

Виступ учасників спричинив справжній ажіотаж: охочих насолодитися співом вокалістів та взяти у них автограф було настільки багато, що більшій частині довелося розміститись на п'яти ярусах ТРЦ Гулівер та спостерігати за концертом з балкону.

В рамках заходу учасники команд Сергія Бабкіна, Джамали, Потапа та Тіни Кароль виконали сольні пісні з етапів "сліпих прослуховувань", "батлів" та "нокаутів" і закликали не пропустити перший прямий ефір цієї неділі.

Мужній і харизматичний учасник з команди Потапа одесит Роман Руссу відкрив концерт своїм потужним виконанням пісні Maroon 5 Sugar, чим створив справжню творчу атмосферу та "запалив" глядачів.

Роман Руссу / прес-служба каналу "1+1"

Особливо тепло публіка зустріла учасницю з команди Сергія Бабкіна та екс-учасницю групи "Армія" Віру Кекелію з піснею "Спи собі сама" Скрябіна, завдяки якій дівчина потрапила у проект та стала першою учасницею команди свого тренера.

Віра Кекелія / прес-служба каналу "1+1"

Справжнім улюбленцем вечора став останній романтик проекту "Голос країни-7" Роман Дуда, якого глядачі не відпускали до останнього, співали разом з ним та навіть просили виконати пісню "на біс".

Також після концерту учасники вокального шоу провели автографсесію, яка продовжувалась декілька годин поспіль.

Нагадаємо, цієї неділі на сцені "Голосу країни-7" виступлять Анна Кукса, Яна Бліндер, Наіле Ібраімова і Ольга Богатиренко з команди Джамали, Олександр Клименко, Katya Chilly, Анастасія Малашкевич і Галина Шкода з команди Тіни Кароль, Віра Кекелія, Роман Дуда, Марта Адамчук та Єгор Шаранков з команди Сергія Бабкіна, а також Роман Руссу, Інгрет Костенко, Ніні Цнобіладзе і Влад Бєлік з команди Потапа.

Дивіться перший прямий ефір сьомого сезону "Голосу країни" завтра о 21:00 на телеканалі "1+1".

Наступна публікація