Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасники гурту "Время и Стекло" зізналися, які "особливі" подарунки дарують одне одному

Дорофєєва та Позитив розповіли, як святкували свої дні народження.

Учасники гурту "Время и Стекло" Позитив, який нещодавно травмувався під час знімань нового кліпу, та Надя Дорофєєва розповіли, як святкують свої дні народження, та що дарують одне одному, йдеться у "Світському житті".

Виконавці зауважили, що майже весь час працюють на свої свята, тому дуже рідко святкують. Так Надя Дорофєєва розповіла, як нещодавно все-таки відмітила своє 28-річчя.

" У мене було день народження 21 квітня, але в нас з'явилася робота. Я дуже засмутилася, бо дуже хотіла відсвяткувати. Тому що в мене не було дня народження, здається, років 5-7. Я реально не святкувала, тільки на сцені. І от я зібрала друзів у ресторані, це було о другій годині дня. Ми посиділи і розбіглись. А увечері у нас був корпоратив, як я вважала. Я приїжджаю на цей корпоратив, вся моя команда, балет, райдер стоїть - все як треба. Але коли ми виходили на сцену всі мої друзі організували мені сюрприз", - пригадала співачка.

ВідеоСоліст гурту "Время и стекло" у свій 29-й день народження похвалився, що купив нову автівку

Учасники гурту "Время и Стекло" розповіли, як святкують дні народження та якими подарунками обмінюються. 

Соліст гурту "Время и стекло" у свій 29-й день народження похвалився, що купив нову автівку

Також артисти зізналися, що іноді отримують подарунки із "особливих магазинів".

"У  колектива "Время и Стекло" є традиція. Ми збираємось грошима і даруємо кожному щось дуже потрібне. А у Позитива зазвичай такі подарунки, про які ми не можемо говорити вголос, тому що вони з підколами, приколами. Вони веселі і смішні", - зауважила Дорофєєва.

За словами Позитива, йому подарували подарунок із секс-шопу.

"Минулого року мені подарували дійсно подарунок із секс-шопу, який виявився дуже цікавим. Я спробував його один раз", - зізнався виконавець.

Але додав, що вони домовляються про подарунки і дарують щось дійсно необхідне.

"Ми вже домовляємося і замовляємо щось. Наприклад, я зараз купив машину собі нову, тому я замовив, щоб вони мені подарували матрац в машину", - додав артист.

Нагадаємо, кліпи гурту "Время и Стекло" наблизилися до мільярда за переглядами у YouTube.

Залиште свій коментар

Вибір редакції