Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасники "Короля десертів"  допомагатимуть акторам серіалу "Школа" готувати солодощі

Нові випробування й вражаючі десерти глядачі "1+1" побачать уже сьогодні о 21:45.

На телеканалі "1+1" триває "солодка" битва за звання найкращого кондитера України під назвою "Король десертів", у минулій програмі якої кондитери готували торти до річниці весілля Влада Ями.

Судді проекту, Стефан Вайттинадан, Тетяна Вербицька й Кирило Сміян, готують для учасників все складніші завдання й не пробачають помилок, а ведучий Володимир Остапчук  намагається підтримувати бадьорий дух кулінарів. 

Король десертів та Школа_1
прес-служба каналу "1+1"

Нові випробування й вражаючі десерти глядачі "1+1" побачать уже сьогодні о 21:45.

Зірковими гостями кондитерської "Короля десертів" стануть актори серіалу "Школа" Ліза Василенко, Анна Трінчер, Олександр Петренко, Арно Муке та Ірина Кудашова. Вони готуватимуть кейк-попси, льодяники, брауні, трюфельні цукерки й меренги для кенді-бару.

Король десертів та Школа_10
прес-служба каналу "1+1"

Учасники проекту стануть шеф-кондитерами, але допомогти юним акторам зможуть тільки підказками, адже судді заборонили їм щось брати до рук.

Король десертів та Школа_3
прес-служба каналу "1+1"

Окрім цього, кулінарів чекатимуть ще два цікаві випробування.

Кондитерська перетвориться на справжнє королівство: розділившись на 2 команди, які очолять Стефан і Кирило, учасники готуватимуть грандіозні торти для "королеви" Тетяни Вербицької.

Всі герої реаліті сьогодні постануть у королівських образах. Також кондитери будуть створювати будинок із пряників, замішуючи крем та прикручуючи солодощі до каркасу за допомогою справжнього будівельного приладдя.

Король десертів та Школа_2
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, що в минулому випуску жоден з учасників не залишив проект, тож змагатись за титул "короля десертів" продовжили  5 кондитерів: Руслан Вичеров, Антон Линда, Рузанна Щербина, Наталя Микуліч та Олег Чередниченко

Король десертів та Школа_9
прес-служба каналу "1+1"

Дивіться проект "Король десертів" сьогодні о 21:45 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції