Учасники співочого конкурсу "Голос. Діти" записали нову версію "Щедрика"

Дата публікації
Учасники співочого конкурсу "Голос. Діти" записали нову версію "Щедрика"

Учасники конкурсу "Голос. Діти" переспівали "Щедрика" / smolensk2.ru

Новий сезон програми вийде в ефір наприкінці січня.

Популярна у всьому світі українська новорічна пісня "Щедрик" цьогоріч лунає в новій інтерпретації. Особливого звучання їй надали учасники співочого конкурсу "Голос. Діти", який вийде в ефір "1+1" наприкінці січня.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Всесвітньо відомий "Щедрик", таким як ми його знаємо, вперше зазвучав 99 років тому в Києві. Музику до народного тексту створив Микола Леонтович. У 1920-х роках "Щедрика" вперше виконали в Америці. Знаним на весь світ він став після того, як американський композитор і диригент Пітер Вільховський, українець за походженням, написав англійський текст пісні. Відтоді "Щедрик" - одна з найулюбленіших різдвяних пісень у світі.

Учасники конкурсу «Голос. Діти» записали нову версію «Щедрика»

Учасники конкурсу «Голос. Діти» записали нову версію «Щедрика»

Цьогоріч світова добірка "Щедриків" поповнилася ще однією версією. Свій незвичний варіант заспівали талановиті діти, учасники проекту "Голос. Діти". Жодного музичного інструмента не використали, усі ефекти створили лише силою власних голосів.

Автори проекту "Голос. Діти" кажуть, хотіли зробити глядачам подарунок до новорічних свят. А з талановитими дітьми, які заспівали "Щедрика", можна буде познайомитись вже наприкінці січня в ефірі телепрограми "Голос. Діти" на "1+1".

Більше подробиць – у сюжеті кореспондента ТСН Оксани Щербини.

Наступна публікація