Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасники The Hardkiss Саніна та Бебко вперше показали підрослого сина

Знаменита родина прикрасила сторінки українського глянцю.

Фронтвумен та креативний продюсер гурту The Hardkiss Юлія Саніна та Вал Бебко вперше показали свого сина Данила.

Знаменита родина у повному складі прикрасила сторінки глянцю Viva. На обкладинці журналу зіркові батьки постають у шкіряних куртках-косухах, а маленький Данило – у тату-светрі.

В інтерв'ю журналу Саніна зізналася, що завжди знала, що першим у неї народиться син. Також співачка розповіла про пророчий сон, якій наснився її мамі.

"Ще до вагітності я напевно знала, що першим у мене народиться син. І моїй мамі наснився сон, коли мені було ще років 16, що буде хлопчик. Ну і доля зводить мене переважно з чоловіками. Команда у нас в основному чоловіча, в школі я теж дружила з хлопцями. Тому я якось дівчинку собі і не уявляла", - розповіла Юлія.

The Hardkiss Саніна та Бебко з сином_1
viva.ua

Також молоді батьки Юлія і Вал поділилися, як виховують маленького Данила. Артисти зауважили, що дуже люблять сина, проте не дозволяють йому вередувати.

"Ми показуємо йому м'яко і акуратно, що має бути не тільки так, як він хоче, а так, як звикли в сім'ї, так, як комфортно в першу чергу батькам. Адже як в тваринному світі? Головні в сім'ї - це тато з мамою, а діти вже підлаштовуються під їхній життєвий уклад. Не повинна сім'я йти за дитиною. Навпаки, дитина повинна впроваджуватися в родину. І ось ми з цього виходимо. Але ми не караємо, в жодному разі не б'ємо, не кричимо. Ми намагаємося домовлятися. Даня вже все прекрасно розуміє. Головне - опуститися на рівень його очей і пояснити все так, щоб він почув нас в цей момент", - сказали Юлія і Вал.

The Hardkiss Саніна та Бебко з сином_2
viva.ua

Нагадаємо, що учасники The Hardkiss Юлія Саніна та Вал Бебко вперше стали батьками у листопаді 2015 року. У пари народився син, якого назвали "історичним" ім’ям Данило.

Залиште свій коментар

Вибір редакції