Україна, як вона є: Полякова в турі зніме фільм про стан концертного бізнесу в країні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Стрічка буде складатися з професійних знімань і приватних відео співачки.

23 березня стартував грандіозний гастрольний тур "Королева ночі" Олі Полякової, яка нещодавно пояснила, чому розуміє колег, які хочуть поїхати до Росії.

Оля Полякова_4
прес-служба Олі Полякової

Отримавши небувалий успіх і позитивні відгуки після прем'єри шоу в Києві в минулому році, поп-діва має намір показати його в найвіддаленіших куточках і одночасно масштабних майданчиках країни.

Оля Полякова_5
прес-служба Олі Полякової

Інтерес до нової програми співачки настільки великий, що в кожному місті туру анонсовано мінімум по два, а то і три концерти поспіль. Рекордним за кількістю виступів за сезон стане Полтава, в якому Полякова вже двічі представила нову програму на минулих вихідних і ще два концерти заплановані на весняно-літній період.

Оля Полякова_6
прес-служба Олі Полякової

Особливістю нового туру співачки стануть знімання документального фільму, присвяченого стану всієї концертної регіональної інфраструктури країни. З перших вуст глядач дізнається про залах, про дороги і про те, як дістатися до сотень населених пунктів по бездоріжжю, як працюється промоутерам, працівникам ДК, про підприємців і інвестиційних проектах, які могли б відродити концертний бізнес в країні, і з яких причин це до сих пір не відбулося.

Оля Полякова_3
прес-служба Олі Полякової

Фільм буде складатися з професійного знімання і приватних відео співачки і вийде на екрани 2019 року. 

Оля Полякова_1
прес-служба Олі Полякової

Нагадаємо, нещодавно Оля Полякова схвилювала фанів новиною про кір у колективі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції