Українці бойкотують російську попсу, а зірки нарікають на величезні збитки

Дата публікації
Перегляди
20к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці бойкотують російську попсу, а зірки нарікають на величезні збитки

Позицію Положинського сприйняли не всі його шанувальники

Артисти переконані, що постраждали за політику та особисту думку.  

У зв'язку з останніми подіями в країні майже весь український шоу-бізнес  перестав працювати. Організатори концертів переконані - ця революція примусить українців відмовитися від російської попси, звернути увагу на раніше невідомі в Україні європейські колективи, йдеться у сюжеті ТСН. Марафон.

Серед закордонних зірок вирішили принципово не скасовувати своїх виступів в Україні музиканти з гурту "Аеросміт" , запланований на 2 липня. Зірки сподіваються, після того, як американський гурт приїде, інші зірки також перестануть боятися гастролів в Україні.

За прогнозами шоу-бізнесменів,  до нормального концертного життя  зможуть повернутися не раніше як за рік. Зірки, що залишилися без звичних прибутків та народної любові переконані, що постраждали за політику та особисту думку.

90 відсотків українського шоу-бізнесу перестало працювати

90 відсотків українського шоу-бізнесу перестало працювати

Офіційно, цьогоріч концерти скасовували з трьох причин: революційні події у столиці – люди просто перестали ходити на концерти, економія - українці притримують гроші в незрозумілій політико-економічній ситуації та за власним бажанням менеджерів артистів: із поміткою "держдеп не рекомендує"  у випадку гостей зі США, або через прокремлівську позицію.

Раніше успіх зірок залежав винятково від рекламної компанії, тепер покупці квитків враховують політичну позицію артиста. Олександр Положинський чи не з перших євромайданівців заявив – він проти застосування сили. Каже, цю позицію сприймають далеко не всі його шанувальники.

А от Потап та Настя скасування своїх виступів використали на користь здоров'ю – зірки сіли на дієту.

Співачка Оля Полякова переконана -  те, що росіяни перестали до України їздити, то це лише на користь, тепер більше корпоративів перепадає вітчизняним артистам.

Українські організатори масштабних шоу переконані - з бойкоту російських зірок буде користь, бо згодом до України потраплятиме більше якісної закордонної музики. 

Як вже раніше повідомлялося, Вакарчук сподівається, що Порошенко започаткує новий тренд в політиці.

Наступна публікація