Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дівчина стала популярною завдяки ролі в китайському серіалі.

Українка Ірина Каптелова стала першою іноземною актрисою, яка отримала нагороду престижної Національної телевізійної премії Китаю "TV Drama Awards Made in China", яка є азіатським аналогом американської "Еммі".

Золоту статуетку в номінації "Краща іноземна актриса 2012" принесла Ілішен (під цим ім'ям знають актрису в Китаї) головна жіноча роль у телесеріалі "Моя Наташа", який всі китайські ЗМІ в один голос назвали "головною драмою року".

Більше того, саму номінацію "Краща іноземна актриса" створили вперше в 2012 році: спеціально, щоб відзначити акторську роботу Ірини.

Найрейтинговіший розважальний телеканал країни Анхей назвав Ірину блискучою зіркою китайського екрану: "Вона стала першою іноземною актрисою, яка зіграла головну жіночу роль у китайському телесеріалі. Вона створила унікальний образ, зігравши з неповторною акторською майстерністю. У 2012 році телесеріал "Моя Наташа" зробив її найблискучішою зіркою китайського екрану".

"Для мене важливо отримати таке визнання: це дуже складна акторська робота. Серіал знятий в традиційному китайському стилі: мені доводилося працювати, враховуючи місцеві особливості зйомки та стиль гри азіатських акторів. Потрібно було миттєво адаптувати образ Наташі до китайського менталітету і ставати в ньому своєю. Знайти цю грань багато в чому мені допоміг режисер, за що я йому дуже вдячна, - каже Ірина. - Премія підтверджує, що у нас вийшло!"

На даний момент Ірина зайнята на головній жіночій ролі у великому китайсько-американському проекті "Юн Вінг", де зіграє спільно з зірками Америки, Китаю і Японії.

Нагадаємо, що телепремії "TV Drama Awards Made in China" входить до числа найбільш значущих премій Азії. У журі премії входить більше ста експертів у галузі кіно і телебачення. До участі в конкурсі допускаються китайські, тайванські, гонконгські, японські, корейські і таїландські фільми. Відбір переможців проводиться з більш ніж 6000 фільмів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції