Українська команда привідкрила завісу створення дивовижного кліпу Coldplay

Частину відео для кліпу знімали у Києві. 

У створенні видовищного та сюрреалістичного кліпу британського рок-гурту Coldplay  на пісню "Up and up" брала участь українська компанія Gloria FX. Творці візуальних ефектів розповіли подробиці роботи над роликом, який у Мережі називають найкращим музичним відео.

По допомогу для участі над проектом до українських візуалізаторів звернулися партнери з американської продакшн компанії Prettybird.

"Досить часто ми отримуємо проекти відомих груп, але коли нам передзвонив вночі наш продюсер Макс Кольт  із Лос-Анджелеcького офісу і сказав, що це Coldplay - ми застигли від подиву, що нам належить працювати з такими історичними зірками", -  розповів ТСН.ua засновник компанії GloriaFX Сергій Машевський.

Режисерами відер виступили Іван Хейманн та Гал Муджиа.

Знімання відео відбувалося у Нью-Йорку та Києві. Процес створення кліпу "Up and up" - від перших ідей до створення ескіз та монтажу – відбувався просто на київському майданчику. Роботу тут контролювали Анатолій Кузьміцький і Сергій Машевський із  GloriaFX. Три дні знімань у Києві організували представники іншої української компанії Radioactive film. Робота над проектом кипіла 24 години на добу.  

Кліп складається з ряду хронік, знятих в різні роки (деяким вже 30 років тому) а відео, зняті в Нью-Йорку  та Києві, допрацьовані за допомогою комп'ютерної графіки

"Звичайно, не обійшлося без хитрих прийомів і високих технологій як управління рухом", - пояснив Машевський.

Значна частина сцен були зняті у павільйоні, однак були і натурні знімання на території недобудованої лікарні в Києві.

"Для однієї сцени була побудована кімната - аналог квартири на Байконурі, і за сценарієм сім'я - літні люди повинні були їсти замість супу космос, проте в процесі космос замінили на танкери і нафтову платформу", -  розповідає учасник створення відео.

Під час натурних знімань режисер Іван Хейманн малював скетчі того, як він бачить спецефекти в тому чи тому кадрі. Всі учасники проекту "креативили" не відходячи від камери.

"Цей проект не просто красива картинка, монтаж і корекція кольору, це творчий сюрреалістичний проект, Coldplay це історія в музиці і наша команда торкнулася і стала частиною цієї історії", - наголошують у компанії.

Українська компанія GloriaFX була заснована 2008 року у Дніпрі і працювала із іменитими зірками  на кшталт 50Cent, Кріса Брауна, Нікі Мінаж, Hurts та іншими. Останньою роботою став кліп One Republic "Wherever I Go"

У серпні 2015 роки українці отримали премію MTV в номінації "Найкращі візуальні ефекти" за обробку кліпу The Skrillex & Diplo за участю Джастіна Бібера.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: