Українська версія: як зірка "Голосу країни" замість Собрала репетирував номер на "Євробаченні-2017"

Артем Мурач був статистом на музичній першості.

Молодий український співак та випускник шоу "Голос країни" Артем Мурач під час "Євробачення-2017" був статистом.

Спочатку він шліфував номер майбутнього переможця на репетиціях, які відбувались ще до приїзду всіх артистів в Україну. Це постійна практика - ще до приїзду, драфти їхніх номерів вже відомі, і організатори починають репетиції зі статистами.

Оскільки заради хворого учасника організатори пішли на зміну правил та дозволили Сальвадору приїхати одразу на відкриття музичної першості, надалі за виконавця репетирувала його сестра Луїза.

Артем Мурач "Євробачення-2017"_3
instagram.com/art_demur

Відео із версією виконання пісні Amar Pelos Dois з'явилося у Мережі.

Артем Мурач "Євробачення-2017"_1
instagram.com/art_demur
Артем репетирував замість Собрала

До того ж, коли вже всі учасники приїхали, виявилось, що у австрійської команди не вистачає беквокаліста. І йому порекомендували спробувати: так українець брав участь у "Євробаченні" у складі Австрії з піснею Running On Air.

Артем Мурач "Євробачення-2017"_4
instagram.com/art_demur
Мурач у складі австрійської команди на "Євробаченні-2017"

Зазначимо, Артем Мурач брав участь у "Голосі країни" у 2015-му році у складі команди Тіни Кароль.

Хлопець поспілкувався із ТСН.ua на тему вражень від своєї участі у такому масштабному конкурсі.

- Артеме, як, загалом, усе відбувалося? Як саме ти потрапив у статисти, а згодом, і у австрійську команду "Євробачення-2017"

Організатори "Євробачення" запросили мене до команди статистів, які здійснюють репетиції замість учасників, допоки ті приїдуть на конкурс. Це робиться для того, щоб окрім пісні номер був максимально завчасно поставлений і учасникам залишалися вже фінальні репетиції. Усім статистам роздали номери, і мені дістались Португалія (Сальвадор Собрал) і Молдова (Suntroke Project). Я навіть уявити не міг, але як бачите, саме ці дві країни увійшли в трійку, можна вважати я доклав до цього свою частку зусиль (жартує співак).

Єдине, нажаль мені не вдалося поспілкуватися з Сальвадором та його командою і потиснути йому руку, щоб привітати з перемогою та подякувати за таку чудову пісню і її чуттєве виконання.

- А як ти потрапив у команду Австрії?

Коли вже всі учасники "Євробачення 2017" прибули в Україну, то виявилося, що у австрійської делегації не вистачало одного бек-вокаліста. Якраз в той момент головний керівник сцени Марвін Дітманн запропонував мені відправити своє відео команді учасника Натана Трента і мене покликали співати у їхній команді.

- Чи збираєшся брати участь у національному відборі "Євробачення-2018"?

Якщо чесно, я ніколи не був величезним фанатом "Євробачення", ми просто часто з друзями збиралися вдома та переглядали національний український відбір "Євробачення", вболіваючи за своїх друзів і коллег, а потім і сам фінал пісенного конкурсу. Але коли я потрапив у цю атмосферу і пережив всі враження, то у мене дійсно з'явилася думка стосовно того, аби спробувати себе у національному відборі наступного року. Але остаточного рішення я ще не прийняв, оскільки це дуже відповідальна робота - підготовка до конкурсу.

Нагадаємо, зірка 90-х Одольська українською переспівала тріумфальну пісню Собрала на "Євробаченні-2017".

Залиште свій коментар

Вибір редакції