Українська з вуст, сімейний дует та тричі на біс. Як минув грандіозний концерт Стінга у Києві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

66-річний британський співак зібрав ущерть забитий Палац спорту.

Сімейний тандем на сцені, українська з вуст сина, та ніч у барі 5-зіркового готелю. Британський співак Стінг виступив у найбільшій концертній залі країни, зібравши повний аншлаг.

Після концерт співак відпочивав у ресторані, насолоджуючись вокалом переможниці третього сезону проекту "Голос країни".

Палац спорту був заповнений ущерть. Рівно о восьмій, як і заявлено в квитках, на сцені з'явився Стінг та його старший син Джо. Видатний батько представив сина, а той поспілкується із залом українською.

"Мій тато думає, що я можу говорити юкраїнською […] Він повинен бути божевільним […] Настільки складно! Привіт, як справи, Київ!", - сказав Джо зі сцени.

ВідеоЛегендарний Стінг зібрав аншлаг під час виступу у найбільшій концертній залі країни

Українською говорив не тільки Джо, а власне і Стінг, але дещо скромніше. Пізніше батько із сином заспівали легендарну "Shape of my heart" дуетом. А заразом з ними і вісім тисяч глядачів.

Стінг тричі виходив на біс. Завершив свій виступ британський співак чутливим "Fragile", зірвавши шалені овації. Під час концерту співаку хтось подарував чудернацьке погруддя зеленого кольору.

Глядачі ще не встигли залишити зал, а кортеж артиста у супроводі поліції  уже дорогою поспішав  до готелю. Там для 66-річного співака заспівала переможниця третього сезону Голосу країни.

У суботу, трохи пообіді трохи змарнілий співак відлетів із Києва. Вже у неділю свої овації йому даруватимуть глядачі в Мінську.

ВідеоЗіркова історія Стінга - про перший мільйон і кохання всього життя відомого британця

Кореспонденти ТСН Дмитро Фурдак та Валерія Ковалінська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції