Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українська зірка Римма Зюбіна показала знаменитого чоловіка і сина у родинній фотосесії

Акторка розповіла, як зародилося їхнє кохання зі Станіславом Мойсеєвим.

Українська акторка, зірка стрічок "Гніздо горлиці" та "Межа" Римма Зюбіна вперше знялася у родинній фотосесії.

На сторінках глянцю Viva Римма постала разом з відомим чоловіком, режисером та керівником театру імені І.Франка Станіславом Мойсеєвим та їхнім сином Данилом.

В інтерв’ю журналу Зюбіна розповіла, як зародилися їхні стосунки з чоловіком. Римма, яка завжди мріяла про кар’єру акторки, знала Мойсеєва з підліткового віку.

"Коли я була на другому курсі, нарешті в Ужгороді добудували (вже років 15 як зводили) величезний театр. І в Закарпатський обласний музично-драматичний театр запросили нового головного режисера – Станіслава Мойсеєва, якому було тоді 28 років. Він був наймолодшим у Радянському Союзі головним режисером", - згадала знайомство з режисером Римма.

Римма Зюбіна з родиною для Viva_4
viva.ua
Римма Зюбіна та Станіслав Мойсеєв

Акторка поділилася, що тоді й подумати не могла, що перед нею – майбутній чоловік. Та й почуттів у Римми, за її словами, до режисера, як до чоловіка спочатку не було.

Трохи пізніше Мойсеєв запросив Зюбіну грати у його п’єсі "Хочу зніматися в кіно".

"Спершу я його боялася так, що мені на репетиціях бракувало повітря. Пам’ятаю, у мене прем’єра "Хочу зніматися в кіно", а в Мойсеєва кепсько зі здоров’ям, передінфарктний стан. І це в 31 рік! Він навіть не прийшов на генеральний прогін вистави. Це мій дебют. Нема кому сказати щось важливе, професійне перед показом. У мене все наче в тумані. Приходжу додому і кажу: "Мамо, ти розумієш, він так сильно захворів, його не буде навіть! Я так боюся, страшенно!" Почала плакати: "Мама, ти розумієш…" І мама тоді питає: "Риммочко, ти що, закохалася в нього?" Це моя мама відчула, мама, з якою ми ніколи не говорили на такі теми", - зізналася артистка.

Римма Зюбіна з родиною для Viva_1
viva.ua
Римма Зюбіна з чоловіком та сином

А згодом Зюбіна та Мойсеєв зустрілися за чаєм у Києві. Відтоді між ними спалахнув роман.

Римма Зюбіна з родиною для Viva_2
viva.ua

Разом з чоловіком акторка вже 20 років. Зюбіна поділилася думками щодо того, у чому секрет щасливого і тривалого шлюбу.

Римма Зюбіна з родиною для Viva_3
viva.ua

"Щоб зберегти шлюб, вважаю, треба обов’язково разом розвиватися. Якщо хтось один росте, а інший ні, це все може зруйнувати. Усе змінюється, і кожна пара має розуміти, що це природний стан. Кохання переходить у взаємоповагу, в інші стосунки. Коли ти можеш сказати, що це твоя рідна людина, мабуть, це найважливіше", - підсумувала зірка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції