Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На допрем'єрний показ прийшли Сніжана Єгорова, Віктор Андрієнко, Андрій Кіше та інші.

У кінотеатрі "Оскар" відбулася гала-прем'єра біографічної драми "Саллі" від п'ятикратного лауреата "Оскара", культового актора і режисера Клінта Іствуда.

Головну роль у фільмі зіграв неперевершений Том Генкс.

Першими історію пілота Чеслі Салленбергера, який вчинив одну з найуспішніших екстрених посадок в історії авіації, подивилися Василь Вірастюк, Даша Коломієць, Андрій Кіше, Геннадій Попенко з дружиною, Анна Добриднєва, Серж Смолін & Серж Пайє, Роман Міхно з дружиною, Віктор Андрієнко, Ксенія Бугримова, Валерія Крук (Кульбаба), Едуард Приступа (НеДіля), Сніжана Єгорова з донькою Сашею і інші гості.

Прем'єру відвідали також пілоти авіакомпаній.

Зауважимо, що у стрічці йдеться про те, як у січні 2009 року пілот Чеслі Салленбергер і перший офіцер Джеффрі Скайлз врятували життя 155 пасажирів і членів екіпажу, посадивши несправний літак на річку Гудзон.

І хоча для громадськості капітан Саллі став героєм, який вчинив безпрецедентний подвиг авіамайстерності, його вчинки стали об'єктом ретельного розслідування. Нові докази можуть привести не тільки до знищення репутації Чеслі, але і до руйнування його кар'єри пілота.

На широкі екрани стрічка "Саллі" виходить 8 вересня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції