Українські зірки розповіли, як і де відпочивають під час пандемії коронавірусу

Українські зірки розповіли, як і де відпочивають під час пандемії коронавірусу

Фото: ТСН.ua

Більшість зірок обирають відпочинок в Україні та їдуть до Карпат.

2020 рік навчив нас заздалегідь нічого не планувати, бо навіть наші надії на відпочинок цього літа розсипались, наче пісок на пляжі - крізь пальці.

І український шоубіз - не виняток. Про те, куди, за скільки і з ким проводять відпустки знаменитості, йдеться в сюжеті ТСН.Тижня

Залишитися вдома нині планують 49 відсотків українців, що на 20 відсотків більше, ніж до карантину. Водночас відпочинку в Україні віддали перевагу 28 відсотків людей, що на 9 відсотків більше, ніж до карантину. За кордоном провести свою відпустку тепер наважаться лише 4 відсотки з опитаних, що на 13 відсотків менше, ніж до карантину.

Ось, наприклад, Ірина Федишин у цьому році планувала полетіти на Мальдіви, однак, через карантин, каже, довелося відпочивати в Одесі. Нині співачка з родиною - в Карпатах.

Дмитро Комаров, який пліч-о-пліч сидів зі справжніми племенами людожерів і продирався крізь зарості джунглів, нині фактично застряг на одному місці.

"Я ніколи так довго не бачив свою дружину. Такий тривалий період поряд. Ми навіть жартуємо. Вона каже: "Боже, не їдеш вже пів року. Ти поїдеш коли-небудь?" - ділиться ведучий.

Цього літа пара намагається якомога більше часу проводити разом і мандрувати Україною, навіть дещо екстремально. Подружжя встигло підкорити Драгобрат, відвідати Буковель та взяти участь в гуцульських конкурсах у Коломиї.

Однак, не всі українські зірки під час карантину відпочивають. Дехто працює та навіть дає концерти. Наприклад, Тіна Кароль.

"Я дуже активна жінка. У мене все має працювати, гудіти, варитись. І в шоубізнесі, і так далі. Я за цей час написала альбом. Багато чого зробила в освітньому для себе, для Веніаміна", - ділиться співачка.

Тим часом Тоня Матвієнко вже встигла відпочити в Коблево разом з мамою та донечкою, а нині вона зупинилася у Яремчі.

Детальніше про відпочинок українських зірок пропонуємо подивитися у сюжеті:

Як і де відпочивають під час карантину українські зірки

Як і де відпочивають під час карантину українські зірки
Стаття з добірки новин:
Життя зірок
Наступна публікація