Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український актор Горбунов про стосунки із Росією: Ми зобов'язані примиритись

Олексій поспілкувався із журналісткою ТСН на Одеському кінофестивалі.

Популярний український актор, зірка стрічок "Гвардія" та "Шпигун", Олексій Горбунов розповів кореспонденту ТСН Дар'ї Счастливій про своє ставлення до ситуації із Росією.

На думку артиста, ми "зобов'язані примиритись" із країною, аби не було війни.

-          Про стосунки з Росією, як ви думаєте, ми можемо примиритись?

-       Ми зобов'язані примиритись. Оскільки, по-перше, це вже дуже довго триває і люди гинуть з усіх сторін. І задача всіх людей – закінчувати війни взагалі та знаходити вихід.

Відео Актор Олексій Горбунов висловився про стосунки з Росією

-          Ви спілкуєтесь і з українськими, і з російськими митцями. Як ви гадаєте, скільки часу піде на таке примирення?

-          Я не можу знати цього, я ж не політик. Але в мене серце кров'ю обливається четвертий рік. Я чекаю не дочекаюсь, коли це все закінчиться.

-          Деякі митці, які літають до Росії, кажуть, що дуже страждають, бо мають літати через Мінськ. Як ви вважаєте?

-          Це ж не я такі закони вигадую. Я вже три роки про це кажу – я проти всіх списків, я проти всього, що приносить "геморой" людям, проти всіх заборон та правил, що ускладнюють життя людей з усіх боків.

-          З ким з російських митців ви товаришуєте?

-          З Михайлом Єфремовим, Сергієм Гармашом я постійно спілкуюсь – це мої незмінні друзі. І ще пітерські актори.

-          А що вони думають про Україну?

-          Все добре вони думають. Люблять і переживають так само, як і ми. Вони – мої брати – як були, так і залишились. І Сергій Шнуров також, хоч давно ми не бачились. Але вони залишились для мене братами.

Олексій Горбунов_1
ТСН.ua
Олексій Горбунов

І взагалі, ви все про політику питаєте, а про мій гурт, з яким ми 12 років граємо, і ніхто з великої аудиторії їх не знає.

Олексій Горбунов_2
ТСН.ua

А ми з ними за три роки стільки пройшли – з перших днів нашого нещастя ми проїхали і АТО, і госпіталі, і стільки зустрічей з людьми, руки до крові стирали, бо по три концерти на день грали.

-          Яке кіно ви будете робити і взагалі любите?

-          Я люблю хороше кіно, будь-яке хороше кіно. Зараз ми вже відзняли та Віктор Придувалов монтує роботу "Травень". Це картина про кохання, про Київ. І також починаємо зйомки картини "Ворошиловград" за сценарієм Сергія Жадана. Дуже гарна компанія, дуже крута команда. В мене невелика, але дуже крута роль. Це взагалі найкращий сценарій, який я прочитав за останні три роки в Україні.

-          Є в вас якась роль, яку ви мрієте зіграти?

-          Ось це і є роль у стрічці "Ворошиловград", але поки не хочу розкривати, що це за роль.

Ми зобов’язані примиритись. Оскільки, по-перше, це вже дуже довго триває і люди гинуть з усіх сторін. І задача всіх людей – закінчувати війни взагалі та знаходити вихід

-          Як дуже стильна енергійна людина, стежите за модою?

-          В мене дві доньки – 16 та 8 років. Старша Настя так мені і каже "тато, не лоши, вдягни це чи те, капелюха, окуляри". Молодша мене також надихає, вона знається на комп'ютері, мене взагалі діти всього вчать.

-          Який ви батько?

-          Це краще в дітей моїх спитати. Думаю, я складний батько, такого мати – не подарунок. Але думаю, що при всій своїй "жесті", я їм даю щось добре.

Наостанок, актор та музикант підкреслив, що він – одружений.

Нагадаємо, у січні 2016-го року Олексію Горбунову присвоїли звання "народний артист України".

Залиште свій коментар

Вибір редакції