Український композитор Бистряков здивував висновками про відсутність російських військ на Донбасі

Володимир висловив свою позицію до війни та окупації Криму.

Піаніст та композитор з України Володимир Бистряков в інтерв'ю Дмитру Гордону висловив судження, що Росії на Донбасі немає.

Артист порозмірковував про патріотизм в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Коли мені кажуть, хлопці там воюють і все таке інше. Я відповідаю: за які ідеали вони воюють? За якусь віртуальну Україну, за віртуальне майбутнє. Це все настільки отримує характер абсурду", - сказав він.

На запитання Гордона, чи він "скаче", Володимир зауважив, що "це – навіть не статисти, це люди, які сказали: треба скакати. Їм виплатили по 50 гривень".

Коли журналіст запитав композитора, чи права Росія, яка забрала Крим і почала війну на Донбасі, Володимир відповів так.

"Я наприклад, читав Георгій Тука сказав, що на його думку, російських військ на Донбасі немає. Надія Савченко, герой України, також вважає, що російських військ там немає. Росія, вона різна, але відмовляти нам у спілкуванні з людьми культури - так не можна", - заявив Бистряков.

Війну ж, за словами композитора, розпочали не росіяни. 

"На Донбасі все розпочалося не з Росії, а з того, що Донбас виступав за те, щоб у нас була конфедерація. Якби у нас була конфедерація, якби не розпочали із літаків обстрілювати Луганськ, не було б війни. Я впевнений", - сказав чоловік.

Музикант також не погодився із твердженням ведучого про доцільність заборони в'їзду на територію нашої держави деяким російським артистам.

Не оминув увагою Бистряков і питання окупованого Криму, сказавши, що до 1954-го року він був російським, а 2014-го року там провели референдум.

"Ви знаєте, як Кучма виграв другі вибори? Він розклеїв весь Крим листівками, в яких було написано, що другою державною мовою в Україні буде російська. Там люди всі за Росію. Вони російськомовні і ніколи не розуміли українізацію. Крим у нас був автономною республікою і там законно провели референдум. і ніяких автоматів там не було ", - переконаний Бистряков.

Ведучий поцікавився у Володимира, чи конкретно йому потрібні українські Крим і Донбас. На це Бистряков відповів, що йому все одно.

Також артист розповів про стан свого важкохворого друга Миколи Караченцова. За його словами, зірка вже говорить.

Залиште свій коментар