Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український продюсер про сексуальні домагання в шоу-бізнесі: у нас добровільно-примусово

Відомі представники шоубізу кажуть, що в Україні ситуація відрізняється від американської.

Українські продюсери та зірки шоу-бізнесу обговорюють голлівудський скандал із Гарві Вайнштейном, якого звинуватили в сексуальних домаганнях і зґвалтуваннях. Вітчизняні зірки визнають, що без пікантних ситуацій їх професійне життя також не минало, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, творець гурту «Віа Гра» продюсер Дмитро Костюк зізнався, що лише радіє тому, що працює не в Америці. Бо в Україні зазвичай доводиться не домагатися жінок на різноманітних кастингах, а відбиватися від них. «Я в житті дуже багато кастингів проводив – повірте, є частина, котра цілеспрямовано йде в цьому напрямку. Є частина, котра також розглядає це, як імовірність», - зізнався він.

Відео Українські зірки розповіли про сексуальні домагання у вітчизняному шоу-бізнесі

Продюсер Володимир Бебешко визнає, у шоу-бізнесі не все так просто, адже пробитися до зірок без сторонньої допомоги майже неможливо. Але в більшості випадків усе відбувається за згодою сторін. «Нема зґвалтування, це стаття. А є добровільно-примусово: от дивися, вона так зробила – яких висот зараз досягла. Так що треба шукати спонсора, або іди на базар насінням торгуй», - пояснив він.

Треба вміти відмовляти – такий вердикт оперних дів Олени Гребенюк та Марії Максакової. Вони кажуть, що їм у житті просто поталанило. «До мене не чіплялися. Не знаю, це добре чи погано», - сміється Гребенюк. А Максакова розповіла анекдот про те, як у повії питають, чому вона зі знанням чотирьох мов і гарною освітою стала такою, а та відповідає: пощастило.

Як повідомлялося, співачка Ірина Білик протягом своєї кар'єри не мала випадків сексуальних домагань. Ірина висловила припущення, що існують гурти, "створені спеціально для того, аби когось обслуговувати". А акторка Ольга Сумська свого часу також зіштовхнулася із домаганнями від режисера. Імені чоловіка, котрий чіплявся до неї, зірка не назвала.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції