Україну на дитячому "Євробаченні" представлятиме тріо зі Львова, Харкова та окупованого Сімферополя

Дівчатка перемогли своїх 18 конкурентів піснею "Прийде весна"

Україну на дитячому "Євробаченні" в листопаді на Мальті представлятиме тріо "Симфонік", йдеться у сюжеті ТСН.19.30. 

Воно перемогло у національному відборі, який відбувся в туристичному комплексі "Буковель". Одинадцятирічні дівчатка перемогли своїх 18 конкурентів піснею "Прийде весна", якою висловили бажання жити в єдиній незалежній Україні. 

Символічно, що учасниці тріо - з різних регіонів: Марта Рак – львів'янка, Софія Куценко – харків'янка,  Амалія Кримська – з окупованого Росією Сімферополя. Досі кожна співала сольно. Кажуть, що об'єдналися без підказки дорослих, а на репетиції мали лише місяць. 

"Це вперше діти підходять самі і кажуть дуже правильний, дорослий меседж для нашої сьогоднішньої ситуації в країні. Якщо вони вже самі переживають за проблему єдиної країни і змогли об'єднатися! Причому вони об'єдналися сами", - каже Михайло Нєкрасов, наставник тріо "SYMPHO-NICK". 

"Ми будемо робити все, що від нас залежить, щоб діти, наші таланти, зробили такий позитивний поштовх в своєму розвитку в Буковелі, що відповідно їх виступ буде вражаючий в усій Європі. Й Україну ще більше визнають як центр Європи, як місце, де таланти можуть себе проявити", - додає народний депутат України Олександр Шевченко.

Нагадаємо, на дитячому "Євробаченні-2013" Україна посіла друге місце.

ВідеоНа дитячому Євробаченні Україну представлятиме тріо "Симфонік"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: