Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрзалізниця" відреагувала на кліп із Зібровим: залізничники обурені поведінкою народного артиста

У компанії впевнені, що співак подає поганий приклад молодому поколінню.

Керівництво "Укрзалізниці" негайно відреагувало на новий кліп молодого гурту "Плюшевий Бруклін", у якому головну роль зіграв Павло Зібров.

Судячи з повідомлення, яке з'явилося на офіційному сайті компанії, залізничники обурені і абсолютно невдоволені відеороботою із співаком. Своє враження у компанії обґрунтовують тим, що Зібров подає поганий приклад молодому поколінню, ходячи залізничними коліями.

"Залізничники обурені поведінкою народного артиста України Павла Зіброва. Шкода, що носій національної культури, безперечний авторитет для багатьох шанувальників різних поколінь зважився на такий безглуздий крок – грубо порушив правила безпеки на залізничному транспорті. Він зухвало розгулював, гарцював та співав на залізничних коліях. Особливо цинічним є те, що він до своїх незаконних діянь долучив молодь і подав ганебний приклад для наслідування", - йдеться на сайті "Укрзалізниці".

Також компанія попередила Зіброва, що "недотримання правил безпеки на залізниці може призвести до передчасної зупинки творчої кар'єри або до перерв у гастролях через травмування".

"Шановний Павле Миколайовичу, ми сподіваємося, що Ви більше не порушуватимете правила безпеки та завжди обиратимете для подорожей залізницю", - підсумували у компанії.

Нагадаємо, що у кліпі "Польська Залізниця Лова-Лова" Павло Зібров закликає взяти його новим директором польської залізниці. "Польська залізниця лова-лова, зробіть керівником Павла Зіброва", - ось головне послання композиції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції