Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Усі досі роблять так, як я: горезвісний Гарві Вайнштейн вперше прокоментував секс-скандал

Продюсер дав перше інтерв’ю після обвинувачення у домаганнях.

Скандальний продюсер Гарві Вайнштейн, який наразі перебуває під судовим слідством через обвинувачення у зґвалтуванні, дав своє перше інтерв’ю.

Гарві поспілкувався зі своїм товаришем та журналістом видання Spectator Такі Теодоракопулосом та дав кілька коментарів з приводу нашумілого секс-скандалу, повідомляє видання Нarpers Вazaar.

66-річний продюсер, який раніше заперечував усі звинувачення, зізнався, що страждав від нестачі жіночої уваги.

"Я народився бідним, бридким євреєм і все своє життя повинен був боротися. У тебе було багато дівчат, але жодна не дивилася на мене, поки я не почав працювати в Голлівуді", - повідомив Вайнштейн.

Гарві також не заперечив, що спав з жінками в обмін на ролі.

"Так, я пропонував жінкам роботу в обмін на секс, але так досі роблять всі. Але це ніколи не було примусом! Я нікого не змушував", - зауважив продюсер.

Проте у відповідь на опубліковані коментарі колишній адвокат Вайнштейна Бенджамін Брафман виступив із заявою, що цю розмову з журналістом не можна вважати інтерв'ю. Він зазначив, що це була проста "дружня" бесіда, яку згодом неправильно витлумачили.

"Я був присутній під час цієї розмови. Містер Вайнштейн ніколи не говорив про те, що обмінював ролі на секс", - стверджує Брафман.

Зауважимо, наразі Вайнштейн звільнений під заставу в розмірі одного мільйона доларів і, як очікується, повернеться до суду у вересні для свого наступного слухання.

Нагадаємо, восени минулого року десятки жінок виступили із заявами про звинувачення продюсера в сексуальних домаганнях і зґвалтуваннях, серед яких були відомі зірки такі як Сальма Гайєк, Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу та інші не менш імениті жінки.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції