Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Усміхнена Євгенія Власова розповіла Осадчій, як потрапила до реанімації

Артистка після пережитого почувається краще.

Українська співачка Євгенія Власова, яка два місяці тому потрапила до реанімації, дала інтерв’ю Катерині Осадчій.

Останнім часом Євгенія не покидала дім, оскільки проходить реабілітацію після операції. Однак для "Світського життя" зробила виняток.

Так, на сторінці програми в Instagram з’явилися світлини Євгенії разом з Катериною у студії програми. На фото Власова постає усміхненою, спокійною. Для інтерв’ю зірка вдягнула грайливу чорну сукню з яскравим принтом.

Євгенія Власова та Катерина Осадча_2
instagram.com/svitsketv

"Вісім років тому співачка Євгенія Власова подолала онкологію, а наприкінці минулого року знову опинилася в лікарні... Реанімація, операції, страх рецидиву. Ми, як і вся країна, переживали за артистку. Але найгірше позаду, Євгенія вже вдома, на реабілітації. Вона погодилась завітати у студію "Світського життя" і дати ексклюзивне інтерв’ю Каті Осадчій!" - йдеться в описі під фотографіями.

Євгенія Власова та Катерина Осадча_4
instagram.com/svitsketv

Євгенія Власова та Катерина Осадча_1
instagram.com/svitsketv

Тож вже у суботу, 3 лютого, о 23.15 Євгенія Власова розповість Катерині Осадчій, як здолати усі виклики долі та при цьому мати неймовірний вигляд.

Нагадаємо, що українська співачка Євгенія Власова, яка після важкої операції вісім років тому, пов'язаної з онкологічною хворобою, надовго зникла з великої сцени, наприкінці листопада знову опинилася в лікарні. Тоді їй зробили чотири операції. Власова знову опинилася в лікарні через наслідки хірургічного втручання і хіміотерапії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції