Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В центрі Москви повісили ганебний банер з зображенням Собчак і Віторгана

На плакаті зображені написи з цитатами, які начебто належать зірковому подружжю.

У Москві, напроти Театру Націй, з'явився восьмиметровий банер із зображенням Ксенії Собчак та її чоловіка, актора Максима Віторгана.

Банер супроводжується написом "Ви готові оплачувати таку культуру?". На плакаті під фото Ксенії та Максима розміщені цитати, які начебто належать подружжю.

 Цитати пари містять нецензурні слова. Пряма мова Собчак взята з начебто  її телефонної розмови з співробітницею домоуправління у 2013 році.

"Тут дорослий будинок для нормальних людей. Розумієте? Центр Москви. І підлаштовуватися під якихось гаденят я не буду. Чому в мене прав менше, ніж у якихось *** (жінка легкої поведінки) дрібних *** (гомосексуалістів)? Я дітей не люблю. Мені взагалі наплювати, о котрій вони сплять. Нехай сплять в іншому місці. Мені *** (начхати) на цю дитину", - говорила на записі жінка голосом, схожим на голос Собчак. Пізніше ведуча заявила, що ці слова належать не їй.

Ганебний банер Собчак Віторган
glavplakat.ru
Фото Собчак повісили напроти Театру Націй

Під портретом Віторгана на плакаті розміщена інша цитата:

"Крім людей з різними точками зору у мене в коментах до деяких постів стали з'являтися воші, клопи та інша шелупінь. Дустом їх, думаю, дустом".

Нагадаємо, на кримському білборді з'явилося фото Макаревича з позначенням "західний агент". У Криму відомого музиканта Макаревича зарахували до людей, які становлять небезпеку для Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції