В Мережі набуває популярності зворушлива пісня, присвячена українському солдату

Дата публікації
В Мережі набуває популярності зворушлива пісня, присвячена українському солдату

З'явилася ще одна пісня, присвячена українським бійцям

Композицію записало творче об'єднання "Повертайся живим".

В ефірі національної радіостанції, в рамках програми для військовослужбовців, відбулася прем'єра пісні "Повертайся живим".

Зворушлива композиція була написана й виконана на одному диханні. Це історія звичайного юнака і одночасно крик душі матерів, дружин, всіх жінок України, які сьогодні мріють тільки про одне, - щоб їхні чоловіки повернулися додому живими.

Мета творчого об'єднання полягає в тому, щоб надати допомогу українським солдатам і підтримку їхнім сім'ям. Учасники ТО "Повертайся живим" не афішують своїх імен, акцентуючи увагу лише на головному сенсі пісні:

"Все найголовніше, що ми хотіли сказати, ви почуєте у пісні. Все інше - від лукавого. Якщо пісня вам сподобалась, якщо ви маєте бажання допомогти зберегти життя - для цього вистачить однієї вашої SMS чи дзвінка", - йдеться у повідомленні.

Щоб перерахувати кошти на цільову допомогу українським військовослужбовцям, потрібно відправити SMS або зателефонувати на короткий номер 565. Вартість SMS і дзвінка - 5 грн.

Нагадаємо, нещодавно патріотка Еріка спробувала поєднати Схід і Захід в україно-російській пісні. Артистка презентувала кліп на пісню "Схід-Захід/Восток-Запад".

Наступна публікація