Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В новому кліпі MOZGI таксист Потап та домогосподар Позитив захопилися дівчатами чоловічих професій

Артисти представили відео на пісню "Девчонка".

Популярний український гурт MOZGI, який номінували на музичну премію Yuna у категорії "Найкращий поп-гурт", потішив своїх фанів новою роботою.

На офіційному YouTube-каналі артистів відбулась прем'єра кліпу на пісню "Девчонка", ідею якого вибрали підписники соцмереж групи. Голосування відбувалося в два етапи, і лідером стала пропозиція показати в новому відео жінок в чоловічих професіях.

MOZGI_1
Пресслужба MOZGI Entertainment

"Сучасні жінки розумнішы, сильніші, набагато уважніші, зібраніші і відповідальніші чоловіків. Тому можуть замінити їх в будь-якій професії і будь-якій ситуації. У новому кліпі ми оспівуємо їхні вміння і, як справжні мужики, від цього шаленіємо! Захоплюємося нашими жінками і тим, що вони можуть все", - прокоментував ідею відео Потап.

MOZGI_4
Пресслужба MOZGI Entertainment

Так, у кліпі показані дівчата-пожежники, автомеханіки та дівчата, що професійно володіють зброєю. За сюжетом відео жінки в чоловічих професіях з фантазій трансформувалися в реалії сучасного світу. У новому відео MOZGI міняються місцями з крихкими і привабливими дівчатами, поступаючись їм право бути кращими в традиційно чоловічій справі.

"Вважаю, що не варто ділити професії по гендеру. Якщо людина, неважливо чоловік або жінка, вибрала свій шлях, стала професіоналом у своїй сфері і вірить, що це - її покликання, це гідно поваги і підтримки! Українські дівчата, жінки - самі розуміють і люблять. Заради чоловіків вони готові на все! Це надихає і захоплює, тому наша група завжди буде писати пісні про любов і про них, наших муз", - зауважив Позитив.

MOZGI_2
Пресслужба MOZGI Entertainment

У новому кліпі від режисерів Максима Шелковникова і Дениса Маноха (виробництво MOZGI Production) таксист Потап, прибиральник Дядя Вадя, домогосподарка Позитив і службовець тиру DJ Bloodless оспівують красу сильних дівчат і захоплюються тим, що сучасні жінки можуть все.

MOZGI_5
Пресслужба MOZGI Entertainment

"Наші жінки - дивовижні і неповторні. На їх тендітних плечах стільки викликів, і всі вони беруть з силою і гідністю. Їх потрібно цінувати і берегти! Щоб вони могли віддавати більше енергії створенню затишку і теплої атмосфери в сім'ї", - зауважив Дядя Вадя.

Нагадаємо, не так давно учасник гурту MOZGI Дядя Вадя вдруге став татом. У чоловіка народилася донечка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції