В рамках Каннського кінофестивалю імените журі переглянуло першу стрічку із Джуліан Мур

Український фільм "Іній" покажуть вже 18-го травня увечері.

Журі ювілейного, 70-го, Каннського кінофестивалю стало до роботи: у французькому Канні розпочався показ стрічок конкурсної програми, йдеться у сюжеті ТСН.

Серед 19 фільмів, що претендують на "Золоту пальмову гілку", є і стрічка з України.

Вперше за всю історію Каннського кінофестивалю, який славиться своєю пукнтуальністю і точністю, показ фільмів почався із затримкою у 15 хвилин через підвищені заходи безпеки.

Кожного учасника фестивалю перевіряли по два-три рази, що призвело до довжелезних черг біля Палацу фестивалів.

ВідеоНа Каннському кінофестивалі презентують стрічку про події на Донбасі

Конкурсна програма розпочалася з американської кінострічки "Світ, повний чудес", де зіграла Джуліанн Мур. Фільм розповідає про вічні цінності, зокрема, про те, що батьки дуже часто не приділяють достатньої уваги дітям і занурюються в роботу. Також стрічка піднімає проблему глухих людей.

І сьогодні ввечері заплавнований ринковий показ фільму "Іній" про Україну, зокрема, війну на Донбасі.

За сюжетом, волонтери везуть гуманітарну допомогу до України і потрапляють фактично у зону бойових дій. Відома французька акторка Ванесса Параді у цьому фільмі виступає у ролі журналістки, що додає фільму міжнародного значення і зацікавлення з боку гостей фестивалю.

Нагадаємо, "Канни-2017" ознаменувалися пристрасним поцілунком Моніки Белуччі із коміком Алексом Лутсом та падінням Белли Хадід на червоному хідниику.

Кореспондент ТСН Євгенія Руденко

Залиште свій коментар