В рамках Каннського кінофестивалю імените журі переглянуло першу стрічку із Джуліан Мур

Український фільм "Іній" покажуть вже 18-го травня увечері.

Журі ювілейного, 70-го, Каннського кінофестивалю стало до роботи: у французькому Канні розпочався показ стрічок конкурсної програми, йдеться у сюжеті ТСН.

Серед 19 фільмів, що претендують на "Золоту пальмову гілку", є і стрічка з України.

Вперше за всю історію Каннського кінофестивалю, який славиться своєю пукнтуальністю і точністю, показ фільмів почався із затримкою у 15 хвилин через підвищені заходи безпеки.

Кожного учасника фестивалю перевіряли по два-три рази, що призвело до довжелезних черг біля Палацу фестивалів.

ВідеоНа Каннському кінофестивалі презентують стрічку про події на Донбасі

Конкурсна програма розпочалася з американської кінострічки "Світ, повний чудес", де зіграла Джуліанн Мур. Фільм розповідає про вічні цінності, зокрема, про те, що батьки дуже часто не приділяють достатньої уваги дітям і занурюються в роботу. Також стрічка піднімає проблему глухих людей.

І сьогодні ввечері заплавнований ринковий показ фільму "Іній" про Україну, зокрема, війну на Донбасі.

За сюжетом, волонтери везуть гуманітарну допомогу до України і потрапляють фактично у зону бойових дій. Відома французька акторка Ванесса Параді у цьому фільмі виступає у ролі журналістки, що додає фільму міжнародного значення і зацікавлення з боку гостей фестивалю.

Нагадаємо, "Канни-2017" ознаменувалися пристрасним поцілунком Моніки Белуччі із коміком Алексом Лутсом та падінням Белли Хадід на червоному хідниику.

Кореспондент ТСН Євгенія Руденко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: