Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В СБУ пояснили, чого раптом зняли заборону в'їзду для Катерини Варнави

В СБУ пояснили, чого раптом зняли заборону в'їзду для Катерини Варнави

Артистка 2016-го року виступала в окупованому Криму.

У СБУ прокоментували скасування заборони на в'їзд для російської акторки та телеведучої Катерини Варнави.

Як пояснили у відомстві, "за період дії заборони даних щодо вчинення особою дій, що можуть завдати шкоди національній безпеці, отримано не було". Відповідно до цього було прийняте рішення про скасування заборони в'їзду Катерині Варнаві до України, пише "Українська правда".

Органами та підрозділами СБ України рішення про заборону в'їзду на територію України приймається в інтересах забезпечення національної безпеки України. Якщо за період дії заборони даних щодо вчинення особою дій, що можуть завдати шкоди національній безпеці, не отримано, приймається рішення про скасування заборони в'їзду в Україну цій особі
йдеться у відповіді СБУ

Нагадаємо, що у березні 2019-го року ведучу та зірку Comedy Woman Катерину Варнаву внесли до "чорного списку" Міністерства культури України як таку, що "створює загрозу нацбезпеці".

Відео Міністерство культури скасувало заборону на в'їзд для російської акторки Катерини Варнави

Міністерство культури України скасувало заборону на в'їзд для російської акторки та телеведучої Катерини Варнави. Їй було заборонено 5 років відвідувати Україну після того, як вона незаконно побувала в окупованому Криму. Учасниця Comedy Woman там навіть заспівала пісню про Путіна.  

Міністерство культури скасувало заборону на в'їзд для російської акторки Катерини Варнави

Та у червні цього року Міністерство культури України скасувало заборону на в'їзд для російської акторки та телеведучої Катерини Варнави. Їй було заборонено п'ять років відвідувати Україну після того, як вона незаконно побувала в окупованому Криму. Учасниця Comedy Woman там навіть заспівала пісню про Путіна.

Залиште свій коментар

Вибір редакції