Вагітна дружина Джеджули розповіла про їхні з ним стосунки після скандалу

Вагітна дружина Джеджули розповіла про їхні з ним стосунки після скандалу

Фото: instagram.com/yla__yla

Юлія Леус повідомила, що вони продовжують жити в одній квартирі.

Вагітна дружина шоумена Андрія Джеджули Юлія Леус, яка не так давно перебувала у лікарні із загрозою викидня, наразі розповіла, які наразі у них стосунки з ним.

Так, за словами жінки, яка розповідала що Андрій піднімав на неї руку і навіть не провідував у лікарні, зазначила, що наразі продовжує жити разом з ним під одним дахом, але в різних кімнатах. Леус наголосила, що вимушена перебувати з чоловіком в одній квартирі, оскільки її власне житло ще будується, йдется у програмі "Зірковий шлях".

Проте за її словами спілкується вони з Андрієм виключно стосовно вагітності.

Тільки стосовно вагітності. У мене одна кімната, у нього друга. Він готує щодня сніданки, вечері, приносить їжу мені в ліжко

заявила жінка

За словами Леус вона вже не бачить спільного майбутнього з чоловіком і хоче з ним розлучитися, але він проти.

Я хочу розлучатися. Він поки не хоче. Сказав - після пологів поговоримо. Ну, почекаємо. У мене поки фізично на це немає ні часу, ні сил. Тому що мені тільки лежати потрібно. А займатися чимось ще зараз, знову нервувати, переживати, бігати ... Я зараз поставила на перше місце малятко. Я народжу, трохи зміцнію і розберуся з усім. Але він каже, що кохає

заявила Юлія

Однак Юлія його словам кохання вже не вірить, оскільки вже давала Андрієві другий шанс. Пара вже офіційно розлучалася, але 2019 року вони знову зійшлися.

Нагадаємо, не так давно вагітна дружина Андрія Джеджули повідомила про загрозу викидня та звинуватила у цьому шоумена. Однак Андрій Джеджула закиди вагітної дружини пояснив ревнощами до Насті Каменських.

Зі свого боку модель зазначила, що зовсім не світлина чоловіка зі співачкою стала причиною їхньої сварки.

Повʼязані теми:

Наступна публікація