Вагітна дружина Павліка поділилася, чи буде співак на пологах

Вагітна дружина Павліка поділилася, чи буде співак на пологах

instagram.com/repyahovakate

Катерина Реп'яхова стане мамою вже за декілька тижнів.

Молода дружина українського співака Віктора Павліка, його концертна директорка Катерина Реп'яхова вже за декілька тижнів вперше стане мамою.

На сторінці в Instagram обраниця артиста поділилася, чи буде коханий присутній на пологах. Так, Катерина, яка перебуває на 37 тижні вагітності, розповіла, що якщо раніше Павлік був категорично проти, то зараз вже розглядає таку можливість.

Дружина зірки наголосила, що Віктор народився в СРСР і до цієї весни він вважав, що пологовий будинок – місце, куди досі нікого не пускають і народженого малюка мама показує татові через вікно.

"Він не знав, що існують такі пологові будинки сімейного типу, де є величезний диван для тата і плоский телевізор і смарт ТБ, а ще шестиразове харчування для мами і тата. Спочатку він і чути не хотів. Але потім його думка трохи змінилася. Ми досі не знаємо обидва, чи буде чоловік в пологовому залі зі мною, але флюорографію ми зробили", – поділилася майбутня матуся.

instagram.com/repyahovakate

Реп’яхова додала, що найголовніше те, що якщо її зірковий чоловік наважиться бути присутнім, то зможе в будь який момент вийти або зайти.

"Цей факт звичайно дуже заспокоює всіх", – поділилася концертна директорка.

Нагадаємо, раніше молода дружина Віктора Павліка продемонструвала, який вигляд мала на 36 тижні вагітності. Нещодавно обраниця зірки провела вихідні з коханим в Одесі.