Вагітна Хамайко в обтислій сукні і Людмила Барбір у "кольчузі" вразили своїми образами на диско-вечірці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цікаве становище не заважає Валентині Хамайко мати чудовий вигляд.

Зіркові ведучі "Сніданку з 1+1" Валентина Хамайко і Людмила Барбір продемонстрували ефектні вбрання під час вечірки в стилі диско, організованої на честь 14-го дня народження журналу Viva!.

Для виходу в світ вагітна Валентина Хамайко обрала золоту сукню з паєтками, яка підкреслила її шикарну фігуру, і туфлі-човники на невисоких підборах.

Зауважимо, що зірка перебуває на останньому місяці вагітності, але цікаве становище не заважає Валентині завжди мати чудовий вигляд.

Валентина Хамайко на день народження Viva!
ТСН.ua

Хамайко на червоній доріжці супроводжував її чоловік, віце-президент Федерації триатлону України Андрій Оністрат, і їхня п'ятирічна дочка Мирослава.

Своєю чергою сукня Людмили Барбір виблискувала справжніми зірками.

"Я обрала стильне коротке плаття у вигляді кольчуги з дзеркальних зірок. Я вважаю, що мій образ гармонійно підійшов по дрес-коду", - розповіла про свій вибір телеведуча "Сніданок 1 + 1" Людмила Барбір.

Ведучі 1+1 на день народження Viva!_2
ТСН.ua

Після того, як закінчилася фотосесія зірок на червоній доріжці, на гостей вечора чекали розіграші і частування. Приємним подарунком гостям став виступ Олі Полякової, яка виконала свої хіти "Королева ночі", "Шльопки" та інші пісні.

Нагадаємо, що зірки 1+1 традиційно приготували подарунок-сюрприз для команди улюбленого журналу Viva!. Це велика кришталева зірка з гравіюванням, яку прийняла головний редактор глянцю Іванна Слабошпицька.

Залиште свій коментар

Вибір редакції