Вагітна Кріссі Тейген опинилася в лікарні з сильною кровотечею

Дата публікації
Перегляди
4064
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Вагітна Кріссі Тейген опинилася в лікарні з сильною кровотечею

Фото: Associated Press

Зірка розповіла, що дотримується суворого постільного режиму.

Відома американська модель та дружина співака Джона Ледженда Кріссі Тейген, яка невдовзі втретє стане мамою, наразі була госпіталізована до лікарні.

34-річна зірка, яка раніше повідомляла про ускладнення через які мусить дотримуватися постільного режиму, у своїй Instagram-Stories опублікувала відео, зняте у лікарняній палаті, в якому повідомила, що вимушена перебувати під наглядом лікарів. 

Кріссі розповіла, що їй знадобилася госпіталізація через сильну кровотечу.

Фото: https://www.instagram.com/chrissyteigen/

Ви всі знаєте, що я вже кілька тижнів перебуваю на постільному режимі. І це дуже серйозний постільний режим. Наприклад, я встаю, щоб швидко сходити в туалет, і все. Я приймаю ванну двічі на тиждень, не приймаю душ. У мене завжди йшла кров. Я перебуваю приблизно на середині терміну вагітності, і кров йде вже місяць. Щоразу, коли я йду до ванної, у мене починається кровотеча, але, чесно кажучи, навіть якщо я буду просто там лежати, кров все одно буде йти. Але сьогодні різниця була в тому, що було схоже, ніби повернули кран і залишили його включеним. Це так дивно, тому що я почуваюся дуже добре

розповіла Тейген

Модель, яка завжди намагається бути на позитиві, наразі почувається дещо пригніченою, через ситуацію, що сталася.

Примітно, що разом з зіркою в палаті перебуває і її чоловік Джон Ледженд, який доглядає за нею і надає їй всю необхідну допомогу.

Фото: https://www.instagram.com/chrissyteigen/

Модель також звернулася до своїх шанувальників з проханням не ставити їй діагноз.

Я не можу висловити словами, як сильно мені хотілося б, щоб ви припинили свої ігри в угадайку. Ви повинні повірити мені, що у мене є дуже хороші лікарі, які знають, що роблять. Я ділюся багато чим, але не абсолютно всім

зауважила зірка

Нагадаємо, нещодавно Кріссі Тейген поділилася, як дізналася про свій цікавий стан. Модель поділилася, що робила операцію зі зменшення грудей вже під час вагітності.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4064
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація