Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вагітна на останньому місяці Валентина Хамайко знялась для глянцю та розповіла, про яку сім'ю мріяла

Телеведуча розповіла, як їй вдається одночасно бути супержінкою, супермамою і супердружиною.

Вагітна ведуча каналу "1+1" Валентина Хамайко, яка нещодавно розсекретила стать своєї четвертої дитини, нещодавно разом з сім'єю знялася у фотосесії для журналу Viva!

У студії "Сніданку з 1+1" телеведуча, розповіла, що зворушлива фотосесія відбувалася в їхньому з чоловіком будинку.

Валентина Хамайко. сніданок_4
прес-служба каналу "1+1"

У інтерв'ю виданню зірка розповіла, як їй вдається одночасно бути супержінкою, супермамою і супердружиною, при цьому встигати всім приділяти увагу займатися фермерством, відмінно готувати, а також бути успішною телеведучою.

Валентина Хамайко_3
viva.ua

"Ми, слава богу, зараз живемо в тому стані, коли є момент взаємодопомоги і підтримки один одного. Чоловік дуже органічний. Наприклад, Андрій бачить, що мені треба закінчити щось на кухні - він вкладає дітей, якщо мені треба в чомусь іншому допомогти - береться за те, а я йду з малими гуляти", - розповіла ведуча, як їй вдається всьому давати раду .

За словами Валентини, вона ніколи не планувала бути багатодітною мамою, але щаслива, що у неї така велика сім'я, яка зовсім скоро стане ще більшою.

Валентина Хамайко_4
viva.ua

"Я мріяла про сім'ю, і ніколи не знала, яка вона буде. Розумію, що такі моменти не можна загадувати. Мені хотілося, щоб дітей було мінімум двоє. Можливо, тому що нас, дітей, в сім'ї було двоє".

Крім цього, Валентина Хамайко поділилася з глядачами, чим ця фотосесія 5+1 була для неї особливою, порівняно з іншими її фотосесіями під час вагітності. 

Валентина Хамайко_6
viva.ua

Відзначимо, що разом з Валентиною Хамайко прямий ефір "Сніданку з 1+1" відвідала і головний редактор журналу Viva! Іванна Слабошпицька, яка розповіла, чому інтерв'ю вийшло українською мовою, а журнал видається російською.

ВідеоВалентина Хамайко та Іванна Слабошпицька презентували свіжий номер журналу Viva!

Вагітна ведуча Сніданку. Вихідний Валентина Хамайко наважилась на фотосесію за місяць до пологів для журналу Viva! Про фотосесію Валентина розповіла у студії Сніданку разом з головним редактором Viva! Іванною Слабошпицькою. 

Валентина Хамайко та Іванна Слабошпицька презентували свіжий номер журналу Viva!

"Ми вже кілька років робимо інтерв'ю з героями українською мовою і залишаємо за ними право, говорити тією мовою, якою вони хочуть. Але відразу зазначу, що для обкладинки Viva! - це перше інтерв'ю. І ми бажані гості в сім'ях селебрітіс, нам вони розповідають найпотаємніше, тому що ми вміємо дружити", - розповіла Іванна Слабошпицька.

А також, Іванна Слабошпицька повідала, як виникла ідея такої фотосесії, і як їй працювалося з сім'єю Валентини Хамайко.

Валентина Хамайко_5
viva.ua

У цьому журналі дві обкладинки: красива вагітна Валя і Валя, яку обіймають троє її дітей. Обкладинки ми презентуємо на нашій вечірці з нагоди 14-го дня народження Viva !, яка відбудеться 20 листопада.

Валентина Хамайко_2
viva.ua

У відвертому інтерв’ю на дев’яти шпальтах відома телеведуча також розповіла про те, як виховує 9-річну Соломію, 7-річного Михайла та 5-річну Мирославу та поєднує роботу і домашні обов'язки.  

Валентина Хамайко_1
viva.ua

Нагадаємо, інформація про те що Валентина Хамайко разом з чоловіком, відомим спортсменом, віце-президентом Федерації триатлону України Андрієм Оністратом, чекають на народження четвертої дитини, вперше з'явилася на початку червня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції