Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вагітна Наталка Карпа назве доньку вірменським ім'ям

Артистка розсекретила ім'я, яке дасть своїй дитині.

Співачка Наталка Карпа, яка невдовзі вперше стане мамою, розсекретила, як назве донечку, йдеться у "Світському житті".

За словами артистки, ім'я дитині обрав її батько, герой АТО Євген Тєрєхов. Чоловіку виконавиці дуже припало до душі вірменське ім'я Аміне.

"Мені чомусь Аміне дуже сподобалося ім'я. І звучить Аміне Євгенівна Тєрєхова. Я прочитав значення цього ім'я, то там мій характер, якщо щось, то Аміне" – рішуче заявив чоловік Наталки.

Наталка Карпа
instagram.com/natalkakarpa
Наталка Карпа

Також майбутні батьки зізналися, що з появою другої дитини квапитися не збираються.

"Я не погоджуюся, що друга вагітність буде швидкою. Тому що вагітна жінка – це є стрес для чоловіка. Естрадна вагітна жінка – це є подвійний стрес. Я їй сказав, що коли вона народить і ми приїдемо додому, все буде добре, я зніму твої штани зніму ремінь і тобі за всі дев'ять місяців, я тобі за все", - сказав Тєрєхов.

Протягом восьми місяців Наталка сам ходила на УЗД, аж якось запропонувала чоловіку сходити з нею.

"Я побачила кардинальні зміни, коли він почув серцебиття малятки в реальності, коли він побачив відеокартинку, як рученятами махає. Він вийшов і я побачила зміни. Він почав з животиком говорити, обіймати", - поділилася Карпа.

Відео Як Наталка Карпа хоче назвати майбутню дитину

Катерина Осадча привітала Наталку Карпу з майбутнім поповненням. Молодята чекають на дівчинку. Як чоловік і дружина збираються назвати доньку – дивіться в сюжеті.

Як Наталка Карпа хоче назвати майбутню дитину

Також майбутні батьки зізналися, що не відвідують спеціальні курси перед пологами. Євген Терехов заявив, що йому не потрібно, оскільки він виріс у багатодітній родині, де росло четверо дітей і де він був найстаршим.

Нагадаємо, раніше вагітна Наталка Карпа повідомила, чи йтиме у декрет.

Залиште свій коментар

Вибір редакції