Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вагітна Олена Шоптенко розповіла, як робила ремонт у своїй квартирі

Вже за місяць знаменитість переїде до нових апартаментів.

Хореограф і учасниця "Танців з зірками" Олена Шоптенко, яка показала оголений вагітний животик під час танцю, розповіла про свою квартиру.

На сторінці в Instagram Олена поділилася, що збирала на цю житлоплощу з 19 років. За словами танцівниці, батьки їй з дитинства говорили, що "стабільність в житті визначає наявність своєї власної квартири".

"Батьки мені з дитинства говорили, що стабільність в житті визначає наявність своєї власної квартири, на яку потрібно обов'язково заробити, тому що дуже нерозумно витрачати гроші на оренду житла. Так я почала працювати з 19 років і постійно відкладати на заповітну квартиру, іноді відмовляючи собі в якихось поїздках або великих покупках", - зізналася Шоптенко.

Хореограф пригадала, що, врешті, придбала квартиру, коли їй було 23. Тоді зірка усі зібрані на той момент гроші вклала в апартаменти на етапі будівництва.

"Квартира побудувалася, а ось ремонт все ніяк не розпочинався. То я працювала за кордоном і не могла приділити цьому час, то просто було не до цього, а квартира все стояла без діла. Так минуло років шість", - розповіла підписникам Олена.

Шоптенко поділилася, що потім на життєвому шляху зустріла свого чоловіка, який допоміг їй і не підпускав робити ремонт.

"А потім з'явився @kzmr_mlvch, який вислухав цю ж історію, усміхнувся, пішов і все зробив, не підпускаючи мене до процесу ремонту усіма можливими способами. За місяць ми нарешті в'їдемо в нашу фортецю, де все так, як ми хочемо, і я нарешті зможу "гніздуватись", - повідомила танцівниця.

Олена Шоптенко з чоловіком

Наостанок Олена подякувала чоловіку за підтримку і зізналася йому у коханні.

"Кохаю тебе дуже, @kzmr_mlvch! Круто бути, як за кам'яною стіною, але ще крутіше за стіною з декоративною штукатуркою і плиткою", - написала Шоптенко.

Нагадаємо, що наприкінці березня вагітна Олена Шоптенко похизувалася дипломом "лицювальника-плиточника". Знаменитість здивувала знахідкою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції