Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вагітна Олена Шоптенко з чималим животиком прикрасила обкладинку глянцю

Зірка знялася у чуттєвій фотосесії.

Знаменитий хореограф, учасниця "Танців з зірками" Олена Шоптенко, яка розсекретила стать майбутньої дитини, знялася у ніжній фотосесії.

Майбутня мама на останніх тижнях вагітності прикрасила обкладинку нового випуску глянцю Viva. На фото Шоптенко постає у боді тілесного кольору, поверх якого накинутий білий халат. Олена ніжно обіймає чималий животик.

В інтерв’ю журналу танцівниця розповіла, як дізналася, що вагітна.

"Я побачила результат тесту, а потім зробила ще п'ять тестів. Причому всі вони показували різний результат - то так, то ні. Що відчула? Я дуже зраділа. У мене є сім'я, коханий чоловік, і це дуже бажаний і логічний розвиток подій. Звичайно ж, я поділилася з чоловіком, звичайно ж, він теж був щасливий стосовно цього. Поява нової людини на світ - це величезна радість. Це частинка тебе і найголовніше, що може бути в житті", - поділилася Олена.

Олена Шоптенко для Viva
viva.ua

Також Шоптенко зізналася, що була вагітна, коли брала участь у "Танцях з зірками". Про цікавий стан хореографа знав на проекті лише її партнер Ахтем Сеітаблаєв.

"Про мій стан знав лише мій партнер Ахтем, ніхто з глядачів навіть не здогадувався. Потім я продовжувала репетирувати, виступати зі своїм танцювальним проектом, робила постановки. На нинішньому терміні вже, звичайно, менше рухаюся, менше часу проводжу в залі. Але танцювати мені дуже комфортно. Часом навіть простіше, ніж довго ходити. Часу з'явилося більше, тому цікавлюся і іншими сферами, скажімо так, суміжними з моєю. Захопилася режисурою, трохи знімаю", - розповіла Шоптенко.

Олена Шоптенко_1
прес-служба каналу "1+1"
Олена Шоптенко та Ахтем Сеітаблаєв

Нагадаємо, місяць тому Олена Шоптенко показала оголений вагітний животик і станцювала під колискову.

Залиште свій коментар

Вибір редакції